Barevné schéma:

Stolní tenis - 11. kolo pingpongové ligy 2018 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-11-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
19.11.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
8 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)901704
64
23
2.Polot (Tomáš Poloni)721679
12
22
3.Zedna (Petr Zednik)721727
-6
21
4.Radek_isa (Radek Iša)631550
12
20
5.Voky (Václav Vokálek)541493
6
19
6.Dako (David Konečný)541342
13
18
7.Holy (František Holoubek)451561
-22
17
8.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)451312
4
16
9.MilanPi (Milan Pišl)451415
-4
15
10.Macek (Kuba Nosek)451307
1
14
11.Krusty (Tomáš Juříček)361271
7
13
12.Ledňáček říční (Pavel Vranka)361267
-44
12
13.MiŠ (Milan Škrhák)271101
0
11
14.Orlice (Alena Orlová)091158
-34
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
MiŠMacek
4
7:11 1:11
2
DakoZedna
-2
5:11 11:8 3:11
-2
SašetkaaLukas12
3
5:11 3:11
3
Radek_isaLedňáček říční
-5
11:8 11:9
1
HolyOrlice
-1
11:5 11:3
6
VokyMilanPi
-6
11:5 11:6
1
PolotKrusty
-1
11:5 11:1

2. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
MacekLukas12
3
5:11 5:11
-3
MiŠSašetkaa
3
6:11 6:11
4
PolotVoky
-4
14:12 11:7
6
KrustyOrlice
-6
11:8 11:8
-1
HolyZedna
1
5:11 11:9 13:15
7
DakoLedňáček říční
-12
11:9 11:6
6
MilanPiRadek_isa
-6
6:11 11:8 11:6

3. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
6
MiŠOrlice
-6
11:6 8:11 11:6
3
SašetkaaKrusty
-3
11:5 9:11 11:9
13
Lukas12Polot
-8
11:2 11:8
-4
MacekVoky
4
7:11 2:11
-3
DakoHoly
3
4:11 5:11
-8
ZednaRadek_isa
8
11:9 8:11 13:15
-9
Ledňáček říčníMilanPi
5
5:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
7
MiŠKrusty
-7
12:14 12:10 12:10
6
MacekMilanPi
-6
8:11 11:9 11:9
-4
DakoVoky
4
0:11 4:11
-6
ZednaLukas12
10
9:11 13:11 3:11
2
PolotSašetkaa
-2
11:6 11:6
-1
OrliceLedňáček říční
2
6:11 13:11 8:11
8
Radek_isaHoly
-8
11:5 11:4

5. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
MiŠLedňáček říční
-1
6:11 11:9 5:11
3
MacekKrusty
-3
7:11 12:10 11:7
5
DakoOrlice
-5
11:4 11:6
2
ZednaMilanPi
-2
11:3 11:7
6
PolotHoly
-6
12:10 11:3
-3
SašetkaaRadek_isa
3
5:11 6:11
-4
VokyLukas12
7
8:11 2:11

6. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
MiŠMilanPi
2
4:11 4:11
5
MacekOrlice
-5
11:7 11:2
3
DakoSašetkaa
-3
13:11 4:11 11:8
3
ZednaVoky
-3
11:6 11:4
5
PolotRadek_isa
-5
11:5 11:4
-14
Ledňáček říčníKrusty
9
6:11 9:11
10
Lukas12Holy
-6
11:8 11:5

7. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-3
MiŠDako
3
10:12 6:11
-1
MacekZedna
1
7:11 1:11
3
PolotMilanPi
-3
11:6 11:7
-5
OrliceSašetkaa
5
5:11 5:11
-7
Ledňáček říčníVoky
4
6:11 6:11
9
KrustyHoly
-9
6:11 11:9 11:9
9
Lukas12Radek_isa
-5
11:7 11:2

8. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-1
MiŠHoly
1
6:11 6:11
-3
MacekRadek_isa
3
9:11 10:12
2
DakoKrusty
-2
11:8 10:12 11:7
2
ZednaPolot
-2
9:11 11:5 11:4
-2
OrliceVoky
2
4:11 8:11
6
Ledňáček říčníSašetkaa
-4
11:8 5:11 11:8
-3
MilanPiLukas12
5
3:11 4:11

9. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-1
MiŠPolot
1
6:11 7:11
-7
MacekSašetkaa
7
8:11 7:11
-2
DakoLukas12
4
5:11 6:11
1
ZednaKrusty
-1
11:5 11:4
-3
OrliceMilanPi
3
4:11 1:11
-4
Ledňáček říčníHoly
3
6:11 5:11
-3
VokyRadek_isa
3
11:8 9:11 8:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Dako David Konečný

Holy František Holoubek

Krusty Tomáš Juříček

Lukas12 Lukáš Mrkvica

Macek Kuba Nosek

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Orlice Alena Orlová

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Voky Václav Vokálek

Zedna Petr Zednik