Color scheme:

Table tennis - 3. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-3-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 25. 03. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Honza (Jan Dvořák)702008
13
31
2.tajda (Zbyněk Tajovský)611859
7
30
3.Voky (Václav Vokálek)521506
16
29
4.Bláža61 (Milan Blaškovič)521519
7
28
5.Polot (Tomáš Poloni)431680
7
27
6.Tom384 (Tomáš Horázný)431537
5
26
7.Holy (František Holoubek)431541
6
25
8.Bobeš (Roman Polák)431523
5
24
9.Správce (Tomáš Kejla)431648
0
23
10.Bre2 (Jiří Břenek)431366
10
22
11.david68 (David Hořínek)431427
8
21
12.Jen (Jan Křiva)431411
-11
20
13.Dareba (Zbyněk Světnica)341428
7
19
14.Macek (Kuba Nosek)341355
-6
18
15.Gibbon (Radovan Beňo)341430
10
17
16.RS (Roman Streit)341518
-13
16
17.MilanPi (Milan Pišl)251411
-6
15
18.PetraS (Petra Skrutková)251374
-14
14
19.Dako (David Konečný)251320
-7
13
20.Jirka45 (Jiří Prokeš)251239
1
12
21.Bafiky (Lenka Šoukalová)251281
-8
11
22.Krusty (Tomáš Juříček)071200
-27
10

Results

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
RSJirka45
-2
11:1 11:5
-1
Bafikytajda
1
6:11 5:11
4
BobešBre2
-4
11:5 11:8
6
GibbonMacek
-6
12:10 11:4
-3
david68Polot
3
3:11 4:11
4
Bláža61Tom384
-4
4:11 11:7 11:7
-3
PetraSJen
3
11:9 11:13 5:11
-3
DakoHoly
3
8:11 9:11
1
HonzaDareba
-1
11:7 11:5
-3
MilanPiSprávce
3
6:11 6:11
3
VokyKrusty
-3
12:10 11:7

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
tajdaBobeš
-2
11:7 11:6
-3
Jirka45Bafiky
3
10:12 11:5 9:11
-1
RSHonza
1
1:11 1:11
9
GibbonVoky
-9
11:8 11:9
-4
Bláža61Polot
4
3:11 4:11
-4
MacekBre2
4
9:11 11:7 9:11
-7
PetraSdavid68
7
4:11 6:11
2
DakoKrusty
-2
4:11 11:8 11:7
5
Tom384Jen
-5
11:5 11:8
-4
MilanPiDareba
6
8:11 13:11 2:11
1
SprávceHoly
-1
11:4 8:11 11:9

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Honzatajda
-5
11:5 11:4
-7
david68Gibbon
7
4:11 4:11
4
PetraSJirka45
-4
11:9 11:9
1
MacekKrusty
-1
9:11 11:9 11:7
5
PolotRS
-5
11:2 11:7
-10
JenDako
10
5:11 10:12
2
Bláža61MilanPi
-2
9:11 11:8 11:9
2
BobešDareba
-3
11:7 6:11 11:8
-2
BafikyBre2
2
12:10 5:11 8:11
6
Tom384Správce
-6
3:11 11:5 11:8
8
VokyHoly
-8
12:10 12:10

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
HonzaPolot
-2
11:1 11:5
2
tajdaVoky
-2
11:8 11:4
-3
GibbonSprávce
3
4:11 8:11
1
Tom384Dako
1
11:7 9:11 11:7
6
david68Macek
-6
11:6 12:10
4
Bláža61Bobeš
-4
8:11 11:4 11:3
3
RSBafiky
-3
11:9 11:5
-4
Jirka45MilanPi
4
5:11 5:11
-7
PetraSDareba
11
5:11 5:11
1
Bre2Holy
1
8:11 11:8 10:12
-4
KrustyJen
4
8:11 9:11

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
HonzaSprávce
-2
11:4 11:5
3
PolotGibbon
-3
11:6 11:4
2
tajdaTom384
-2
11:6 11:8
-6
BafikyMacek
6
9:11 6:11
-6
Bláža61Dareba
9
7:11 11:4 7:11
-7
RSHoly
7
7:11 0:11
1
Jirka45Jen
1
11:9 9:11 4:11
4
PetraSKrusty
-4
11:9 11:4
-4
DakoVoky
4
6:11 3:11
-5
david68Bobeš
5
4:11 5:11
5
Bre2MilanPi
-5
8:11 11:8 11:6

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
HonzaGibbon
-1
11:4 11:2
1
Polottajda
1
11:6 6:11 5:11
5
SprávceBobeš
-5
11:9 11:7
5
HolyDareba
-9
11:7 11:8
1
Bláža61PetraS
-1
11:9 9:11 11:5
7
MacekDako
-7
11:6 14:12
-6
RSdavid68
6
6:11 12:10 6:11
7
Jirka45Krusty
-7
11:9 11:7
-5
BafikyMilanPi
5
2:11 10:12
-2
Bre2Jen
2
5:11 12:10 9:11
-5
Tom384Voky
5
11:8 8:11 4:11

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
HonzaHoly
-1
11:8 11:4
4
tajdaSprávce
-4
11:2 11:6
-7
PolotVoky
7
11:8 9:11 10:12
4
david68Dareba
-6
11:8 6:11 12:10
6
Bláža61Jen
-6
11:9 11:4
-4
MacekTom384
4
3:11 2:11
1
RSMilanPi
-1
7:11 11:8 11:6
6
Jirka45Dako
-6
8:11 11:9 12:10
-4
PetraSBre2
4
1:11 11:9 6:11
5
BobešGibbon
-5
11:5 14:12
6
BafikyKrusty
-6
11:9 11:4

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Dako David Konečný

Dareba Zbyněk Světnica

david68 David Hořínek

Gibbon Radovan Beňo

Holy František Holoubek

Honza Jan Dvořák

Jen Jan Křiva

Jirka45 Jiří Prokeš

Krusty Tomáš Juříček

Macek Kuba Nosek

MilanPi Milan Pišl

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

RS Roman Streit

Správce Tomáš Kejla

tajda Zbyněk Tajovský

Tom384 Tomáš Horázný

Voky Václav Vokálek