Barevné schéma:

Badminton - čtyřhy - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - čtyřhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Turnaj se hraje švýcarským systémem na 5-6 kol. Startovné: "early bird" - 450 Kč za pár (při registraci nejpozději 5 dnů před turnajem a platbě na účet), standardní - 550 Kč za pár (registrace později a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Zahajení
10. 12. 2017 10:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
10 (4 náhrad.)
Max. počet hráčů
24 (4 náhrad.)

Místo

Tenisová a badmintonová hala Sprint
Sportovní ulice
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Tenisová a badmintonová hala Sprint

Výsledné pořadí

Výsledky

Švýcar

1. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Na poslední chvíliVolný los - pár15:10 15:10
Elis týmMad Max13:15 15:14
ŇumisoviDrevaci5:15 14:15
Míchačky betonuGP team4:15 1:15
MazlovéŠuby6:15 2:15
DDPBrutální flákači15:3 15:4
Pernikovy Pelecanus ROMÁG15:11 14:15

2. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
GP teamŠuby10:15 11:15
MazlovéMíchačky betonu15:14 15:7
DDPDrevaci7:15 15:14
Elis týmPernikovy Pelecanus 14:15 15:11
Mad MaxNa poslední chvíli15:12 9:15
ROMÁGVolný los - pár15:10 15:10
Brutální flákačiŇumisovi3:15 3:15

3. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
ŠubyDrevaci15:10 15:9
DDPNa poslední chvíli15:6 15:7
Brutální flákačiMíchačky betonu12:15 15:12
Mad MaxPernikovy Pelecanus 5:15 13:15
Elis týmŇumisovi15:13 15:13
ROMÁGGP team7:15 4:15
MazlovéVolný los - pár15:10 15:10

4. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
ŠubyDDP15:9 13:15
Brutální flákačiVolný los - pár15:10 15:10
GP teamPernikovy Pelecanus 15:8 15:7
ŇumisoviMazlové15:6 15:6
Elis týmDrevaci9:15 11:15
Mad MaxMíchačky betonu15:8 15:4
ROMÁGNa poslední chvíli13:15 15:6

5. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Míchačky betonuVolný los - pár15:10 15:10
Elis týmROMÁG15:11 15:13
Mad MaxDrevaci7:15 8:15
DDPGP team8:15 6:15
Pernikovy Pelecanus Na poslední chvíli13:15 15:13
Brutální flákačiMazlové10:15 10:15
ŇumisoviŠuby5:15 6:15

6. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Volný los - párMad Max10:15 10:15
GP teamDrevaci9:15 15:14
Brutální flákačiNa poslední chvíli6:15 7:15
ROMÁGMíchačky betonu15:3 15:7
DDPŇumisovi15:11 15:8
Elis týmŠuby7:15 4:15
Pernikovy Pelecanus Mazlové15:11 15:7

7. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Volný los - párElis tým10:15 10:15
GP teamNa poslední chvíli13:15 15:10
Míchačky betonuŇumisovi7:15 5:15
ROMÁGDDP10:15 10:15
Mad MaxBrutální flákači15:6 15:7
Pernikovy Pelecanus Šuby7:15 8:15
DrevaciMazlové15:8 15:8

8. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Volný los - párPernikovy Pelecanus 10:15 10:15
Mad MaxGP team8:15 6:15
Brutální flákačiDrevaci1:15 5:15
ROMÁGŇumisovi14:15 15:8
Na poslední chvíliŠuby6:15 8:15
Elis týmMíchačky betonu15:5 15:6
DDPMazlové15:4 15:11
Zápasy (0): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek

Turnaje se zúčastnili

Brutální flákači Sabina Komárková, Veronika Kulhavá

DDP Petr Havránek, Petr Krul

Drevaci Radek Borský, Anna Všetečková

Elis tým Radek Chrápavý, Pavel Ženatý

GP team Pavel Grošov, Pavel Grošov

Mad Max Petr Matulka, Lukáš Veselý

Mazlové Michal Doležal, Lucie Viková

Míchačky betonu Zuzana Brázdová, Petra Kroupová

Na poslední chvíli Rosťa Geržičák, Lucie Jakrlova

Ňumisovi Pavel Neumann, Monika Neumannová

Pernikovy Pelecanus Petr Maistryszin, Marcela Pelikanova

ROMÁG Magda Krejčí, Roman Vatka

Šuby Vladislav Hetfleiš, Marcela Šubertová

Volný los - pár volný los, Volný Los 2