Barevné schéma:

Stolní tenis - 12. kolo pingpongové ligy 2017 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-12-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2017.

Zahajení
11.12.2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0 (8 náhrad.)
Max. počet hráčů
24 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.tajda (Zbyněk Tajovský)501786
16
35
2.Holy (František Holoubek)411509
24
34
3.Stanley (Stanislav Rejman)411602
26
33
4.Patrik (Patrik Božík)411806
-10
32
5.Danuš (Dana Křivánková)411640
13
31
6.Voky (Václav Vokálek)321473
23
30
7.Polot (Tomáš Poloni)321549
19
29
8.Pavca (Pavel Dobřenský)321506
15
28
9.Bláža61 (Milan Blaškovič)321444
18
27
10.Ir (Ivan Reigl)321483
9
26
11.mahro (Martin Mahrík)321566
6
25
12.Chemik (Jiří Pryček)321395
-10
24
13.david68 (David Hořínek)321410
0
23
14.PetraS (Petra Skrutková)231381
1
22
15.Jen (Jan Křiva)231436
0
21
16.labirhm (Miroslav Hříbal)231336
-7
20
17.Bafiky (Lenka Šoukalová)231244
17
19
18.Lukyno (Lukáš Řehůřek)231303
12
18
19.koStka (Karel Teplý )231386
-16
17
20.MilanPi (Milan Pišl)231412
-1
16
21.RS (Roman Streit)231385
-7
15
22.Dako (David Konečný)141322
-16
14
23.Gibbon (Radovan Beňo)141244
-8
13
24.miKers13 (michal caletka)141304
-43
12
25.zdon (Zdeněk Ondráček)141402
-63
11
26.EvikOs (Eva Oslíková)051155
-18
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
Bláža61Stanley
7
5:11 4:11
-15
zdonRS
15
3:11 4:11
-1
EvikOstajda
1
1:11 1:11
11
VokyChemik
-11
11:2 11:5
3
IrPatrik
-3
3:11 11:9 2:11
17
BafikymiKers13
-17
11:7 11:4
11
JenkoStka
-11
11:9 11:5
11
PetraSDako
-11
15:13 11:8
3
DanušLukyno
-3
11:6 11:6
8
Polotdavid68
-8
18:16 11:3
-10
MilanPiPavca
10
7:11 9:11
5
HolyGibbon
-5
11:5 11:8
-6
labirhmmahro
6
8:11 7:11

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
3
tajdaRS
-3
11:6 11:6
2
IrDako
-2
9:11 11:9 11:9
-5
EvikOsChemik
5
2:11 10:12
-14
zdonBláža61
14
4:11 5:11
10
koStkalabirhm
-10
11:5 12:10
11
PolotHoly
-11
11:7 11:9
2
StanleyVoky
-2
7:11 11:4 11:6
-9
PetraSPavca
9
6:11 5:11
2
PatrikMilanPi
-2
11:2 11:3
4
david68miKers13
-4
10:12 12:10 11:6
5
LukynoGibbon
-5
14:12 9:11 11:6
2
DanušBafiky
-2
11:7 11:4
-2
Jenmahro
2
11:7 5:11 7:11

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
tajdaPavca
2
11:6 9:11 11:1
2
EvikOszdon
-2
12:10 7:11 8:11
-9
RSHoly
9
8:11 2:11
2
PolotPatrik
-2
7:11 11:8 7:11
4
DanušStanley
-4
13:11 7:11 11:7
-10
Dakodavid68
10
9:11 10:12
-9
Vokymahro
9
11:13 10:12
-7
BafikykoStka
7
13:15 9:11
13
PetraSChemik
-13
11:8 11:8
-16
miKers13Gibbon
16
6:11 7:11
4
MilanPilabirhm
-4
11:7 4:11 11:8
-6
LukynoIr
6
5:11 3:11
-12
Bláža61Jen
12
9:11 8:11

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
EvikOslabirhm
7
4:11 5:11
6
tajdamahro
-6
11:6 11:7
-10
koStkaIr
10
9:11 4:11
13
DakomiKers13
-13
11:6 11:8
10
StanleyPavca
-10
11:7 11:4
9
PolotJen
-9
11:2 11:7
-14
zdonMilanPi
14
3:11 13:15
13
BafikyGibbon
-13
11:9 11:5
11
Bláža61RS
-11
11:8 13:11
-11
david68Voky
11
5:11 8:11
-9
PetraSHoly
9
6:11 7:11
-2
LukynoChemik
2
5:11 11:9 7:11
12
DanušPatrik
-12
9:11 11:9 11:9

5. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
EvikOsmiKers13
7
4:11 4:11
-18
zdonLukyno
18
2:11 2:11
1
RSGibbon
-1
11:3 8:11 11:8
-7
MilanPiChemik
7
12:14 11:8 4:11
11
StanleyPolot
-11
11:6 13:11
-8
Danuštajda
8
6:11 9:11
12
Bláža61koStka
-12
11:6 11:7
-5
PetraSdavid68
5
8:11 11:3 8:11
-6
Dakolabirhm
6
11:5 8:11 2:11
-4
BafikyPavca
4
10:12 7:11
12
VokyJen
-12
11:4 11:2
5
Patrikmahro
-5
11:9 11:6
-12
IrHoly
12
3:11 4:11

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bláža61 Milan Blaškovič

Dako David Konečný

Danuš Dana Křivánková

david68 David Hořínek

EvikOs Eva Oslíková

Gibbon Radovan Beňo

Holy František Holoubek

Chemik Jiří Pryček

Ir Ivan Reigl

Jen Jan Křiva

koStka Karel Teplý

labirhm Miroslav Hříbal

Lukyno Lukáš Řehůřek

mahro Martin Mahrík

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

RS Roman Streit

Stanley Stanislav Rejman

tajda Zbyněk Tajovský

Voky Václav Vokálek

zdon Zdeněk Ondráček