Barevné schéma:

Badminton - čtyřhy - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - čtyřhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Základní skupina se hraje švýcarským systémem, poté pavouk, včetně dohrávek o umístění. Startovné: 400 Kč za pár při platbě na účet, 500 Kč za pár při platbě na místě. (platba na účet: účet č. 2000187572/2010, VS 20150405, poznámka: název týmu). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz (zašlete jména a e-mailové adresy obou hráčů + název týmu).

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii.

Zahajení
5. 4. 2015 10:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
6
Max. počet hráčů
32

Místo

Tenisová a badmintonová hala Sprint
Sportovní ulice
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Tenisová a badmintonová hala Sprint

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVP
1.Kluci šikovní (František Jurček, Petr Krul)71
2.VINA KLUB (Tuan Nguyen Khac, Quyet Nguyen Van)71
3.SNB (Iva Krejčířová, Broněk Melichar)62
4.VINA CLUB 3 (Manh Hoang Ngoc, Tung Tran Thanh)54
5.JiDa (Jiří Bartoněk, Daniela Janečková)63
6.Bazinga! (Ivan Blažek, Alena Kuchníková)54
7.Okey Team (Dana Hercegová, Libor Komarik)54
8.Iva a Honza (Jan badin, Iva Hercegová)54
9.Abstinenti (Tomáš Rajnoha, Tibor Švenda)53
10.velatice (Karel Syrovátka, Šárka Syrovátková)44
11.Zelená-či (Lucie Jakrlova, Martin Michl)44
12.Starý rakety (Pavla Grycová, Regina Trávníčková)45
13.Milan a Hanka (Milan Brtník, Hana Guryčová)43
14.Grošláci (Jana Grosovova, Pavel Grošov)53
15.G-Tým (Rosťa Geržičák, Pavla Geržičáková)44
16.Mesaco (Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla)44
17.Rychle a Zbesile (Michal Blecha, Alena Plchova)45
18.starci (Ruda Les, Jiří Víšek)45
19.No compromise (Luděk Hamr, Jiří Pečenka)45
20.Jája tým (Jana Firlová, Jakub Lepič)45
21.Džem a Marmeláda (Radek Havlát, Petra Machalová)36
22.ZRUDKY (Petra Mikolášová, Jaroslav Zůda)35
23.Wasabi (Stanislav Havlát, Pavel Havlát)35
24.Gumkáči (Andrej Ružička, Katka Žilinčíková)26
25.Klokani (Andrea West, Nathan West)18
26.Lekosi (Vlasta Balášová, Vítězslav Šubrt)16

Výsledky

Zakladni skupina

Play-off

Masters

Challenger

Turnaje se zúčastnili

Rychle a Zbesile Michal Blecha, Alena Plchova

Bazinga! Ivan Blažek, Alena Kuchníková

Džem a Marmeláda Radek Havlát, Petra Machalová

G-Tým Rosťa Geržičák, Pavla Geržičáková

Grošláci Jana Grosovova, Pavel Grošov

Gumkáči Andrej Ružička, Katka Žilinčíková

Iva a Honza Jan badin, Iva Hercegová

Jája tým Jana Firlová, Jakub Lepič

JiDa Jiří Bartoněk, Daniela Janečková

starci Ruda Les, Jiří Víšek

Kluci šikovní František Jurček, Petr Krul

Klokani Andrea West, Nathan West

Milan a Hanka Milan Brtník, Hana Guryčová

No compromise Luděk Hamr, Jiří Pečenka

Okey Team Dana Hercegová, Libor Komarik

Mesaco Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla

SNB Iva Krejčířová, Broněk Melichar

Lekosi Vlasta Balášová, Vítězslav Šubrt

Starý rakety Pavla Grycová, Regina Trávníčková

Abstinenti Tomáš Rajnoha, Tibor Švenda

VINA KLUB Tuan Nguyen Khac, Quyet Nguyen Van

velatice Karel Syrovátka, Šárka Syrovátková

VINA CLUB 3 Manh Hoang Ngoc, Tung Tran Thanh

Wasabi Stanislav Havlát, Pavel Havlát

Zelená-či Lucie Jakrlova, Martin Michl

ZRUDKY Petra Mikolášová, Jaroslav Zůda