Color scheme:

Amateur leagues and tournamentsBadminton. Tenis. Squash. Table tennis. And other sports

On-line draw and results. Any number of games. No staring fee.

Leagues

Provozujeme unikátní systém amatérských sportovních lig. Příhlásit se můžeš kdykoliv! V probíhajícím kole si domlouváš zápasy individuálně pomocí výzev. V následujícím kole ti budou soupeři vylosováni. Pokud chceš, můžeš si prostě jen evidovat odehrané zápasy s kamarádem a sledovat statistiky. Aktuální kolo bylo zahájeno 1/1/2022. Následující kolo budu zahájeno 2/1/2022. Pro domlouvání zapasů můžeš využít naši mobilní aplikaci pro OS Adroid i iOS.

It's up to you!

Jsi to ty, kdo rozhoduje o počtu zápasů v každém kole! Navíc tví soupeři budou na stejné vykonostní úrovni jako jsi ty!

Startovné? Zadarmo!

Stará pravda říká, že nejlepší věci jsou zadarmo. Tohoto pravidla se držíme i my a proto v MULTILIZE neplatíte žádné startovné v ligových soutěžích.

Tournaments

Přijd si parádně zahrát a užit si pohodovou atmosféru turnajů MULTILIGY! Stačí se přihlásit. Pokud sám pořádaš turnaje a chtěl bys využít systém MULTILIGY, neváhej nás kontaktovat.

Pravidelné turnaje

Každý měsíc pořádáme řadu turnajů. Stačí si jen vybrat v přehledu turnajů.

Vždy si zahraješ

Turnajový systém je nastaven tak, aby si zahrál začátečník i pokročilý hráč. Dostaneš soupeře, kteří jsou na tvé výkonnostní úrovni!

On-line

Výsledky turnajů prezentujeme on-line na webu i na místě na TV nebo tabletu. Kromě losování zápasů a zobrazení výsledků uvidíte i zajímavé statistiky, např. historii vzájemných zápasů, kurzy na výhru, atd.

Services

Challenges

Hledáš spoluhráče nebo protihráče? Máš rezervovaný kurt a odpadl ti protihráč? Zkus použit systém výzev MULTILIGY.

Vlastní turnaje

Pořádáš pravidelně turnaje? Chtěl bys použít IT systém MULTILIGY a udělat tak turnaje atraktivnější? Neváhej nás kontaktovat.

Company leagues

Uspořádáme pro vás firemní ligu - dlouhodobou privátní soutěž ušitou na míru vašim požadavkům.

Naplánované turnaje

První 2hry 2022

Poháry Masters, medaile Challenger. První body v žebříčku 2022. Klasika Multiligy na čtyřech antukových kurtech v "Kohoutkách" Sraz 9:20. Drobné pohoštění a ceny pro nejlepší. Míče Wilson RG. Systém turnaje na míru, on-line výsledky + kde po kom hrajete, ve vašem mobilu a monitoru živě. 5kol/setů, 5:5 TB. Těšíme se na vás a oslavu tenisu. Vaše Multiliga. ❤️🥰✌️💯🙌

První 4hry 2022 Komín

Přátelé tenisu. Zveme vás na první tenisový turnaj 4her do haly v Komíně. Sraz 09:20. Přihlašují se jednotlivci. Spoluhráče si můžete domluvit předem nebo vám jej přidělíme. Hrajeme švýcarským systémem na 5 kol, za stavu 5:5 TB. Ceny pro nejlepší. Startovné za osobu je 470 Kč předem, 500 Kč na místě. Míče Wilson RG. Těšíme se na Vás a skvělou zábavu. Vaše Multiliga.


Otevřené výzvy

Squash

Ata

Bohuzel se mi zranili dva spoluhráči na squash, hledám nové sparingy. Díky Adam Nejlépe Ivanovice (u Globusu, Reckovice), ale muže byt i jinde, čas kdykoliv i dopoledne.

Představujeme

Založen1/2/2020

Table tennis

Eaagleer

Partners

Sportobchod - sportovní vybavení
Badminton Líšeň
Supported by Employee Foundation of the VKR Group by recommendation of VELUX Česká republika, s.r.o., a company in the VKR Group
DANLUX