Color scheme:

Tennis - Srpnové Dvouhry MULTILIGY v Chrlicích

Přátelé tenisu, zveme vás na turnaj dvouher do Chrlic. S podporou IT systému MULTILIGY můžete sledovat na vašem telefonu či tabletu výsledky, kurzy, rozlosování dalších kol a číslo kurtu, kde budete hrát na jeden set v pěti kolech. 5:5 TB. Sraz je v 9:30. Můžete-li a chcete, přijděte už v 9 a hrajete. Ráno pro vás připraví 550 ml. melounové šťávy freshjuice.cz. Hudba, afterpárty, točené pivo, ceny pro nejlepších 7. Míče DUNLOP FORT. Těšíme se na Vás a skvělou zábavu, vaše MULTILIGA !!!

Turnaj je součástí turnajové série Sportobchod Tenis 2019. Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii.

Start
Sun 25. 08. 9:30 AM
State
Closed
Available
4 (8 náhrad.)
Max. players/teams
38 (8 náhrad.)

Place

Tenisový klub Chrlice
Blűmlova
Brno
643 00

Více informací o sportovním areálu: Tenisový klub Chrlice

Organizer

Michal Černý

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Michal Černý. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.pawel (Pavel Tůma)501687
29
49
2.Lukes (Lukáš Němčanský)411759
1
48
2.miro_svk (Miroslav Murín )411629
16
48
4.RadekSmejkal (Radek Smejkal)411548
24
46
4.DanielNavratil (Daniel Navrátil)411544
24
46
6.Cenda (Přemysl Cendelín)411594
22
43
7.Ledňáček říční (Pavel Vranka)411602
16
42
8.kapsandi (Dušan Kvaska)321568
-2
41
9.JanJacko (Jan Jacko)321516
19
40
10.Jéňa (Jan Koláček)321532
10
38
10.Ambruz (Milan Ambruzík)321538
11
38
12.Klapka (Martin Klapal )321522
4
36
13.TT (Tomáš Tauš)321527
6
35
14.davidII (David Jochman)321465
5
34
15.thomaskom (Tomas Komarek)321546
6
32
16.Gerd (Gerhard Lucassen)321573
2
31
17.Gregi (David Gregorovič)321472
19
30
18.Jarkom (Jaroslav Komárek)231476
-4
29
19.PavelBystrc (Pavel Hanslian)231419
-2
28
20.Lucky (Roman Pořízek)231451
-8
26
21.Roddick (Vít Herman)231359
7
25
22.Míša1 (Míša Buchbergerová)231467
-8
24
23.Castor_Troy (Robert Dvořák)231454
-4
23
24.Martin_LENCO (Martin Lenco)231539
-7
22
24.hupsdosite (Petr Veselský)231500
-8
22
26.Namisa88 (Natalie Dvořáková)231398
0
19
27.RadekSmejkalMl (Radek Smejkal)231504
-12
18
28.ZISKY (Michal Černý)141494
-19
17
28.stepařka (Karla Marková)141435
-20
17
30.Šimin (Pavel Šimek)141366
-18
14
30.Martin1993 (Martin Jovchevski)141380
-36
14
32.Paris (Libor Gregorovič)141420
-33
12
33.Connors (Martin Zich)141416
-37
11
34.Krusty (Tomáš Juříček)051389
-29
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Výsledky živě

Svycar

1. Kolo

Zápasy (17): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
-4
RoddickKlapka
4
2:6
-9
LuckyJarkom
7
2:6
6
Martin_LENCOstepařka
-6
6:4
7
thomaskomhupsdosite
-7
6:4
6
DanielNavratilCastor_Troy
-6
6:2
6
Míša1Martin1993
-10
6:2
4
CendaPavelBystrc
-4
6:3
6
JéňadavidII
-6
6:1
-9
Ambruzmiro_svk
6
1:6
5
kapsandiConnors
-8
6:1
10
GregiŠimin
-6
6:3
-10
ParisRadekSmejkal
6
2:6
6
GerdRadekSmejkalMl
-6
6:4
5
ZISKYNamisa88
-5
6:2
3
LukesJanJacko
-5
6:1
-5
TTpawel
5
1:6
-4
KrustyLedňáček říční
4
2:6

2. Kolo

Zápasy (17): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
-6
Jéňakapsandi
6
4:6
7
DanielNavratilJarkom
-7
6:4
-8
davidIIConnors
13
4:6
9
RoddickMartin1993
-15
6:1
10
AmbruzLucky
-8
6:2
5
miro_svkKlapka
-5
6:2
6
TTParis
-10
6:1
6
pawelLedňáček říční
-6
6:2
9
JanJackoNamisa88
-5
6:1
-7
KrustyCastor_Troy
7
1:6
7
PavelBystrcŠimin
-7
6:2
6
hupsdositestepařka
-6
6:4
7
Martin_LENCOthomaskom
-7
6:3
-3
ZISKYLukes
3
4:6
6
RadekSmejkalMíša1
-6
6:2
-9
RadekSmejkalMlGregi
15
4:6
7
CendaGerd
-7
6:3

3. Kolo

Zápasy (17): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
-7
miro_svkpawel
7
1:6
11
ParisMartin1993
-11
6:1
-9
kapsandiDanielNavratil
9
5:6
-9
JanJackoLedňáček říční
6
4:6
-7
PavelBystrcCastor_Troy
7
5:6
-16
ConnorsRoddick
10
2:6
-7
stepařkadavidII
7
4:6
-12
Ambruzthomaskom
7
4:6
8
RadekSmejkalMartin_LENCO
-8
6:5
7
LuckyŠimin
-6
6:1
-8
KrustyNamisa88
8
4:6
-7
RadekSmejkalMlTT
7
3:6
8
JarkomZISKY
-8
6:3
-10
GregiJéňa
6
3:6
-11
LukesCenda
11
3:6
-6
KlapkaGerd
6
3:6
7
hupsdositeMíša1
-7
6:3

4. Kolo

Zápasy (17): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
8
ŠiminMartin1993
-14
6:5
10
JanJackoPavelBystrc
-6
6:2
-12
Connorsstepařka
7
0:6
7
davidIIParis
-12
6:1
-8
Míša1Lucky
10
2:6
5
pawelRadekSmejkal
-5
6:1
3
kapsandiRoddick
-3
6:1
-7
thomaskomLedňáček říční
7
4:6
-5
KrustyRadekSmejkalMl
5
3:6
-5
Namisa88Klapka
5
1:6
10
AmbruzGregi
-10
6:0
-6
ZISKYGerd
6
4:6
-6
Castor_TroyTT
6
2:6
-7
JarkomJéňa
7
4:6
-6
DanielNavratilCenda
6
4:6
-3
Martin_LENCOLukes
3
2:6
5
miro_svkhupsdosite
-5
6:0

5. Kolo

Zápasy (17): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
14
Martin1993Connors
-14
6:3
7
Namisa88Šimin
-7
6:5
-12
ParisMíša1
7
2:6
-5
KrustyRadekSmejkalMl
5
3:6
8
PavelBystrcstepařka
-8
6:1
14
Gregihupsdosite
-9
6:4
-6
Castor_Troythomaskom
6
4:6
-5
RoddickdavidII
5
4:6
6
pawelCenda
-6
6:1
-7
kapsandimiro_svk
7
5:6
-8
LuckyKlapka
6
4:6
-3
JéňaLukes
3
3:6
-9
Martin_LENCOJanJacko
14
1:6
-5
JarkomLedňáček říční
5
5:6
-7
ZISKYAmbruz
12
4:6
9
RadekSmejkalGerd
-9
6:1
8
DanielNavratilTT
-8
6:2

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Ambruz Milan Ambruzík

Castor_Troy Robert Dvořák

Cenda Přemysl Cendelín

Connors Martin Zich

DanielNavratil Daniel Navrátil

davidII David Jochman

Gerd Gerhard Lucassen

Gregi David Gregorovič

hupsdosite Petr Veselský

JanJacko Jan Jacko

Jarkom Jaroslav Komárek

Jéňa Jan Koláček

kapsandi Dušan Kvaska

Klapka Martin Klapal

Krusty Tomáš Juříček

Lucky Roman Pořízek

Lukes Lukáš Němčanský

Martin_LENCO Martin Lenco

Martin1993 Martin Jovchevski

miro_svk Miroslav Murín

Míša1 Míša Buchbergerová

Namisa88 Natalie Dvořáková

Paris Libor Gregorovič

PavelBystrc Pavel Hanslian

pawel Pavel Tůma

RadekSmejkal Radek Smejkal

RadekSmejkalMl Radek Smejkal

Roddick Vít Herman

Šimin Pavel Šimek

stepařka Karla Marková

thomaskom Tomas Komarek

TT Tomáš Tauš

ZISKY Michal Černý