;
Color scheme:

Table tennis - 1. kolo pingpongové ligy 2018 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-01-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Mon 22. 01. 6:30 PM
State
Closed
Available
2 (10 náhrad.)
Max. players/teams
24 (10 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Honza (Jan Dvořák)511853
3
31
2.harryhavana (Václav Rybák)511653
19
30
3.Zedna (Petr Zednik)511646
15
29
4.Orel (Marek Orel)421642
0
28
5.Romzan (Roman Zetka)421558
11
27
6.koStka (Karel Teplý )421427
7
26
7.mahro (Martin Mahrík)421533
0
25
8.Italský býk (Daniel Klust)331428
17
24
9.Hana (Hana Kellnerová)331421
7
23
10.Polot (Tomáš Poloni)331542
2
22
11.MilanPi (Milan Pišl)331424
5
21
12.Chemik (Jiří Pryček)331413
3
20
13.Pavca (Pavel Dobřenský)331478
-10
19
14.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)331338
2
18
15.Bafiky (Lenka Šoukalová)331264
8
17
16.Gibbon (Radovan Beňo)241263
18
16
17.Lukyno (Lukáš Řehůřek)241317
-13
15
18.RS (Roman Streit)241381
-5
14
19.Bobeš (Roman Polák)241389
-26
13
20.miKers13 (michal caletka)241301
-11
12
21.Dako (David Konečný)151306
-25
11
22.Marci (Marcela Nollová)061319
-31
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
RSHonza
1
4:11 6:11
-1
Italský býkRomzan
1
5:11 11:9 7:11
5
BafikyLukyno
-5
11:8 7:11 11:8
2
OrelSašetkaa
-2
11:6 11:9
2
ZednamiKers13
-2
11:3 11:3
-2
MarciChemik
2
6:11 11:8 8:11
4
koStkaHana
-4
12:10 7:11 12:10
1
harryhavanaMilanPi
1
14:16 11:4 11:7
9
BobešDako
-6
11:8 13:11
6
PolotPavca
-6
11:8 11:5
2
mahroGibbon
-2
11:4 11:6

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
miKers13RS
6
2:11 4:11
-6
SašetkaaItalský býk
6
7:11 2:11
1
GibbonMilanPi
1
14:12 6:11 6:11
-4
MarciDako
4
11:7 3:11 1:11
6
mahroOrel
-6
11:6 6:11 11:7
-4
LukynoPavca
4
7:11 6:11
-3
ZednaHonza
3
0:11 0:11
5
PolotBobeš
-8
11:4 11:3
-4
BafikyHana
4
9:11 7:11
8
ChemikkoStka
-8
11:8 11:8
-6
Romzanharryhavana
6
7:11 7:11

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
miKers13Sašetkaa
3
7:11 11:7 9:11
-3
MilanPiZedna
3
8:11 4:11
-9
DakoBafiky
9
9:11 5:11
2
HonzaPolot
-2
11:3 11:5
1
Italský býkOrel
-1
8:11 11:9 5:11
2
LukynoGibbon
-2
8:11 11:8 11:3
-5
RSPavca
5
1:11 4:11
-6
MarcikoStka
6
8:11 6:11
-8
BobešRomzan
5
5:11 3:11
4
HanaChemik
-4
11:5 9:11 11:7
-5
mahroharryhavana
5
8:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
RSDako
-6
11:7 11:9
-9
miKers13Gibbon
9
4:11 6:11
2
PavcaHana
-2
11:6 3:11 11:4
7
MilanPiBobeš
-12
11:5 11:4
-8
MarciSašetkaa
8
6:11 5:11
-6
LukynoItalský býk
6
6:11 3:11
5
OrelPolot
-5
11:7 11:6
3
ZednaChemik
-3
11:5 11:7
-8
Honzaharryhavana
8
11:4 6:11 10:12
-4
BafikykoStka
4
10:12 1:11
7
Romzanmahro
-7
11:3 11:7

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
miKers13Marci
-5
9:11 11:6 11:6
-4
DakoLukyno
4
11:4 5:11 8:11
-4
RSPolot
4
6:11 3:11
8
Italský býkkoStka
-8
11:7 11:9
-3
OrelHonza
3
5:11 5:11
4
Zednaharryhavana
-4
17:19 11:8 16:14
-17
BobešGibbon
11
11:13 3:11
5
BafikySašetkaa
-5
7:11 11:7 11:1
8
HanaMilanPi
-8
11:7 11:7
-6
PavcaRomzan
6
6:11 7:11
-1
Chemikmahro
1
8:11 11:6 2:11

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
MarciBobeš
10
9:11 7:11
4
miKers13Dako
-4
11:8 9:11 17:15
-4
LukynoSašetkaa
4
11:6 8:11 9:11
-7
RSMilanPi
7
8:11 7:11
-3
Italský býkharryhavana
3
9:11 9:11
3
OrelHana
-3
11:6 11:7
6
ZednaPolot
-6
11:5 12:10
2
HonzaRomzan
-2
11:5 11:8
-3
Bafikymahro
3
10:12 5:11
-9
PavcakoStka
9
9:11 7:11
1
ChemikGibbon
1
11:7 5:11 11:3

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bobeš Roman Polák

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Hana Hana Kellnerová

harryhavana Václav Rybák

Honza Jan Dvořák

Italský býk Daniel Klust

koStka Karel Teplý

Lukyno Lukáš Řehůřek

mahro Martin Mahrík

Marci Marcela Nollová

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

Pavca Pavel Dobřenský

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Zedna Petr Zednik