Barevné schéma:

Stolní tenis - 1. kolo pingpongové ligy 2018 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-01-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
22.01.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (10 náhrad.)
Max. počet hráčů
24 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)511873
5
31
2.harryhavana (Václav Rybák)511716
24
30
3.Zedna (Petr Zednik)511683
24
29
4.Orel (Marek Orel)421659
2
28
5.Romzan (Roman Zetka)421608
17
27
6.koStka (Karel Teplý )421419
14
26
7.mahro (Martin Mahrík)421562
-4
25
8.Italský býk (Daniel Klust)331432
31
24
9.Hana (Hana Kellnerová)331422
12
23
10.Polot (Tomáš Poloni)331577
0
22
11.MilanPi (Milan Pišl)331428
9
21
12.Chemik (Jiří Pryček)331410
5
20
13.Pavca (Pavel Dobřenský)331488
-18
19
14.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)331339
-3
18
15.Bafiky (Lenka Šoukalová)331260
16
17
16.Gibbon (Radovan Beňo)241261
26
16
17.Lukyno (Lukáš Řehůřek)241285
-18
15
18.RS (Roman Streit)241387
-12
14
19.Bobeš (Roman Polák)241385
-25
13
20.miKers13 (michal caletka)241277
-16
12
21.Dako (David Konečný)151264
-39
11
22.Marci (Marcela Nollová)061286
-51
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
RSHonza
1
4:11 6:11
1
Italský býkRomzan
1
5:11 11:9 7:11
8
BafikyLukyno
-8
11:8 7:11 11:8
4
OrelSašetkaa
-4
11:6 11:9
3
ZednamiKers13
-3
11:3 11:3
-4
MarciChemik
4
6:11 11:8 8:11
6
koStkaHana
-6
12:10 7:11 12:10
-2
harryhavanaMilanPi
2
14:16 11:4 11:7
9
BobešDako
-9
11:8 13:11
10
PolotPavca
-10
11:8 11:5
3
mahroGibbon
-3
11:4 11:6

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-9
miKers13RS
9
2:11 4:11
-10
SašetkaaItalský býk
10
7:11 2:11
1
GibbonMilanPi
1
14:12 6:11 6:11
-7
MarciDako
7
11:7 3:11 1:11
9
mahroOrel
-9
11:6 6:11 11:7
-6
LukynoPavca
6
7:11 6:11
-6
ZednaHonza
3
0:11 0:11
7
PolotBobeš
-7
11:4 11:3
-7
BafikyHana
7
9:11 7:11
12
ChemikkoStka
-12
11:8 11:8
-9
Romzanharryhavana
9
7:11 7:11

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
miKers13Sašetkaa
4
7:11 11:7 9:11
-5
MilanPiZedna
5
8:11 4:11
-15
DakoBafiky
15
9:11 5:11
2
HonzaPolot
-4
11:3 11:5
2
Italský býkOrel
-2
8:11 11:9 5:11
4
LukynoGibbon
-4
8:11 11:8 11:3
-9
RSPavca
9
1:11 4:11
-10
MarcikoStka
10
8:11 6:11
-7
BobešRomzan
7
5:11 3:11
6
HanaChemik
-6
11:5 9:11 11:7
-8
mahroharryhavana
8
8:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
9
RSDako
-9
11:7 11:9
-15
miKers13Gibbon
15
4:11 6:11
3
PavcaHana
-3
11:6 3:11 11:4
12
MilanPiBobeš
-12
11:5 11:4
-12
MarciSašetkaa
12
6:11 5:11
-9
LukynoItalský býk
9
6:11 3:11
10
OrelPolot
-10
11:7 11:6
5
ZednaChemik
-5
11:5 11:7
-7
Honzaharryhavana
12
11:4 6:11 10:12
-7
BafikykoStka
7
10:12 1:11
12
Romzanmahro
-12
11:3 11:7

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
miKers13Marci
-8
9:11 11:6 11:6
-6
DakoLukyno
6
11:4 5:11 8:11
-7
RSPolot
7
6:11 3:11
13
Italský býkkoStka
-13
11:7 11:9
-6
OrelHonza
3
5:11 5:11
7
Zednaharryhavana
-7
17:19 11:8 16:14
-18
BobešGibbon
18
11:13 3:11
10
BafikySašetkaa
-10
7:11 11:7 11:1
13
HanaMilanPi
-13
11:7 11:7
-10
PavcaRomzan
10
6:11 7:11
-1
Chemikmahro
1
8:11 11:6 2:11

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-10
MarciBobeš
10
9:11 7:11
7
miKers13Dako
-7
11:8 9:11 17:15
-5
LukynoSašetkaa
5
11:6 8:11 9:11
-12
RSMilanPi
12
8:11 7:11
-4
Italský býkharryhavana
4
9:11 9:11
5
OrelHana
-5
11:6 11:7
10
ZednaPolot
-10
11:5 12:10
3
HonzaRomzan
-4
11:5 11:8
-3
Bafikymahro
3
10:12 5:11
-16
PavcakoStka
16
9:11 7:11
1
ChemikGibbon
-1
11:7 5:11 11:3

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bobeš Roman Polák

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Hana Hana Kellnerová

harryhavana Václav Rybák

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Italský býk Daniel Klust

koStka Karel Teplý

Lukyno Lukáš Řehůřek

mahro Martin Mahrík

Marci Marcela Nollová

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

Pavca Pavel Dobřenský

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Zedna Petr Zednik