Color scheme:

Pinec 2021

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Protože chceme dát příležitost i méně zkušeným hráčům, každý měsíc se koná jeden turnaj určený právě pro začátečníky a mírně pokročilé.

4. kolo pingpongové ligy 2021 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Start
Wed 20. 10. 6:00 PM
Join until
Wed 20. 10. 6:00 PM
Rating
1368
Free places
5 (8 náhrad.)
Max. players
20 (8 náhrad.)
Level
Below normal

4. kolo pingpongové ligy 2021 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Start
Mon 25. 10. 6:00 PM
Join until
Mon 25. 10. 6:00 PM
Rating
1385
Free places
12 (8 náhrad.)
Max. players
22 (8 náhrad.)
Level
Below normal

4. kolo pingpongové ligy 2021 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/11/2021. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. KaPl (Karel Plotěný)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

4. kolo pingpongové ligy 2021 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/6/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Radek_isa (Radek Iša)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

3. kolo pingpongové ligy 2021 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/27/2021. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. tajda (Zbyněk Tajovský)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. liko (Libor Konečný)

3. kolo pingpongové ligy 2021 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/22/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. PetHu (Petr Hub)
  3. MojmirSpurny (Mojmír Spurný)

3. kolo pingpongové ligy 2021 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/13/2021. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Eaagleer (Martin Hořelka)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

3. kolo pingpongové ligy 2021 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/8/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PetHu (Petr Hub)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. gulik (Roman Striteský)

2. kolo pingpongové ligy 2021 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/25/2021. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. PetHu (Petr Hub)

2. kolo pingpongové ligy 2021 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/18/2021. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. Jarda (Jaroslav Zach)
  3. PetHu (Petr Hub)

2. kolo pingpongové ligy 2021 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/9/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. petrjur01 (Petr Juračka)
  3. Orel (Marek Orel)

1. kolo pingpongové ligy 2021 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/26/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Vlado (Vladimír Žaža)
  2. Bobeš (Roman Polák)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

1. kolo pingpongové ligy 2021 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/21/2021. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. gulik (Roman Striteský)
  2. Patrik (Patrik Božík)
  3. Vlado (Vladimír Žaža)

1. kolo pingpongové ligy 2021 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/28/2021. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Patrik (Patrik Božík)
  2. horakpetr (Petr Horák)
  3. Honza (Jan Dvořák)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJulAugSepOctPoints
1.Honza (Jan Dvořák)1839-49 2227242497
2.tajda (Zbyněk Tajovský)1736-40 2026252192
3.gulik (Roman Striteský)181217 273026-83
4.Bláža61 (Milan Blaškovič)155329 1823212082
5.Patrik (Patrik Božík)17733 252726-78
6.Orel (Marek Orel)17190 222825-75
7.Justík66 (Radek Just)14191 1922122174
8.MilanPi (Milan Pišl)1319-57 1319201769
9.HonzaMucka3 (Jan Můčka)146853 -24212267
10.Radek_isa (Radek Iša)16042 14-282264
11.Jirka45 (Jiří Prokeš)1392-6 1313201763
12.Pavel86 (Pavel Hanuš)14183 -18241961
13.Mike71 (Michal Monhart)188431 -3127-58
13.Pacička (Marek Hrůza)138277 211522-58
15.PetHu (Petr Hub)170353 -2928-57
15.Píďa (Zdeněk Plšek)18025 -2829-57
17.Chemik (Jiří Pryček)1375-10 -17231656
18.ICEK (Jiří Nechvátal)149950 2228--50
19.MojmirSpurny (Mojmír Spurný)157265 -2522-47
19.Robin (Robin Šimeček)1272-143 -15131947
21.Janča72 (Jana Komárková)153719 -2422-46
21.Pokec (Petr Pokorný)149984 -2125-46
23.Lupa66 (Luděk Pavlák)1297-1 15-161445
24.klik8 (Karel Juračka)147257 -21-2344
25.KaPl (Karel Plotěný)1533136 -18-2543
25.PeLum (Josef Dřímal )17289 18--2543
27.Dantes (Dana Tesarova)144623 -23-1841
27.Vlado (Vladimír Žaža)166621 2417--41
29.kambidlo (Vladimír Kamba)1260-138 -10131740
30.Čmelák (Zdeněk Bílek)1342-73 151311-39
31.Bobeš (Roman Polák)163551 19-18-37
32.PetrSlimar (Petr Slimar)14227 -1619-35
33.FŠP (Roman Šimeček)1276-122 -10111233
34.FrantLinh (František Linhárek)1370-45 1120--31
34.Gibbon (Radovan Beňo)1426-31 -1318-31
34.Martinjan (Martin Jan)1378-20 --181331
34.Pajtn (Václav Drlík)1360-14 --181331
34.Štetr (Libor Brandstetter)1384-3 --131831
39.Eaagleer (Martin Hořelka)159485 --30-30
39.Jarda (Jaroslav Zach)159743 -30--30
41.Krusty (Tomáš Juříček)13283 14--1529
41.petrjur01 (Petr Juračka)172828 -29--29
43.Áda (Adam Zabloudil)13209 -1216-28
44.Jorge (Jiří Nekuža)13808 --121527
45.OndraX (Ondřej Nykl)1837-3 ---2626
46.Hubal (Lukáš Hubatka)1621-11 -25--25
46.Kozmos (Jaroslav Komárek)1341-18 11-14-25
48.MatejKovacik (Matej Kovacik)143924 -24--24
48.PeťaH (Petr Horák)165464 --24-24
48.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1271-36 -1212-24
51.Bažin (Ondřej Svoboda)16660 23---23
51.horakpetr (Petr Horák)159055 23---23
51.liko (Libor Konečný)16306 --23-23
51.Richi (Richard Švec)15922 -23--23
51.Stanley (Stanislav Rejman)16300 --23-23
56.IvoM (Ivo Melkus)1507-2 --22-22
57.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1604-4 --21-21
57.Matej (Matej Kovacik)141241 ---2121
59.dasha (Dagmar Šuláková)1409-11 17---17
59.Macek (Kuba Nosek)133144 --17-17
61.karelvolny (Karel Volný)14133 ---1616
61.RichardAron (Richard Šafář)149711 16---16
61.Romzan (Roman Zetka)1570-13 16---16
64.DavidZak (David Žák)138312 --15-15
64.Svaťa (Svatopluk Krejčí)142510 15---15
66.MiŠ (Milan Škrhák)111325 ---1313
67.Marty (Martin Pryma)1288-69 ---1111
67.Petrescu (Petr Tříska)1254-19 ---1111
69.knihovník (Jan Sak)991-11 ---1010
69.limette (Dagmar Prokopová)1341-74 ---1010
69.max70 (Martin Hodek)1417-37 10---10
69.PavelHlozek (Pavel Hložek)1371-44 10---10
69.TomasVlach (Tomáš Vlach)1305-66 --10-10