Badminton - double - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - čtyřhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Turnaj se hraje švýcarským systémem na 5-6 kol. Startovné: "early bird" - 400 Kč za pár (při registraci do 12.10 a platbě na účet), standardní - 500 Kč za pár (registrace po 12.10 a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Turnaj je součástí turnajové série Sportobchod Badminton ctyrhry 2016.

Start
Sun 16. 10. 11:00 AM
State
Closed
Available
8
Max. players/teams
36

Place

Tenisová a badmintonová hala Sprint
Sportovní ulice
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Tenisová a badmintonová hala Sprint

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPPoints
1.Alfa tým (Radek Borský, Marika Kantorová)6037
2.HAKR (Iva Krejčířová, Petr Havránek)5136
3.GP team (Pavel Grošov, Pavel Grošov)5135
4.StandaLoupanec (Ladislav Janků, Stanislav Loupanec)4234
5.Vořežpruti (Jakub Lepič, Jan Kovář)4233
6.Kluci šikovní (František Jurček, Petr Krul)4232
7.Padicek (Iva Hercegová, Karel Mareš)4231
8.Au (Daniela Janečková, Broněk Melichar)4230
9.Umělci (Nikola Kubová, Petr Kubový)4229
10.Minyx team (Pavel Prudký, Martin Mráz)3328
11.boys (Libor Komarik, Daniel Zvolský)3327
12.KRUGER (Lucie Krulová, Miroslav Geršl)3326
13.To dáme (Gabriela Elznerová, Luděk Hamr)3325
14.ROMA (Marcela Pelikanova, Roman Vatka)3324
15.Ňumisovi (Pavel Neumann, Monika Neumannová)3323
16.Iva a Honza (Jan badin, Iva Hercegová)3322
17.Krusty a Zbyšek (Tomáš Juříček, Zbyněk Křivka)3321
18.Mesaco (Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla)3320
19.Moment překvapení (Petr Elzner, Aleš Kyselák)3319
20.DASS (Adéla Nejezchlebová, Sára Schafferová)2418
21.Bláznivá střela (Jana Firlová, Daniel Neuwirth)2417
22.VV (Vítězslav Jersák, Veronika Lužová)2416
23.SK_Meteor_Brno (Martin Všianský, Lucie Odehnalová)2415
24.Rambo team (Petra Kroupová, Stanislav Zajíček)2414
25.komáři (Jan komárek, sabča komárková)2413
26.LIMA (Markéta Fábryová, Libor Beněk)1512
27.KT team (Zdeněk Zatloukal, Zuzana Brázdová)1511
28.Volný los - pár (volný los, Volný Los 2)0610

Results

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Alfa tým Radek Borský, Marika Kantorová

Au Daniela Janečková, Broněk Melichar

Bláznivá střela Jana Firlová, Daniel Neuwirth

boys Libor Komarik, Daniel Zvolský

DASS Adéla Nejezchlebová, Sára Schafferová

GP team Pavel Grošov, Pavel Grošov

HAKR Iva Krejčířová, Petr Havránek

Iva a Honza Jan badin, Iva Hercegová

Kluci šikovní František Jurček, Petr Krul

komáři Jan komárek, sabča komárková

KRUGER Lucie Krulová, Miroslav Geršl

Krusty a Zbyšek Tomáš Juříček, Zbyněk Křivka

KT team Zdeněk Zatloukal, Zuzana Brázdová

LIMA Markéta Fábryová, Libor Beněk

Mesaco Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla

Minyx team Pavel Prudký, Martin Mráz

Moment překvapení Petr Elzner, Aleš Kyselák

Ňumisovi Pavel Neumann, Monika Neumannová

Padicek Iva Hercegová, Karel Mareš

PAT & BOB Erika Horňáková, Radim Jaroušek

Rambo team Petra Kroupová, Stanislav Zajíček

ROMA Marcela Pelikanova, Roman Vatka

SK_Meteor_Brno Martin Všianský, Lucie Odehnalová

StandaLoupanec Ladislav Janků, Stanislav Loupanec

To dáme Gabriela Elznerová, Luděk Hamr

Umělci Nikola Kubová, Petr Kubový

Volný los - pár volný los, Volný Los 2

Vořežpruti Jakub Lepič, Jan Kovář

VV Vítězslav Jersák, Veronika Lužová