Color scheme:

Badminton - double - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - čtyřhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Turnaj se hraje švýcarským systémem na 5-6 kol. Startovné: "early bird" - 400 Kč za pár (při registraci do 16.11 a platbě na účet), standardní - 500 Kč za pár (registrace po 16.11 a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Turnaj je součástí turnajové série Sportobchod Badminton ctyrhry 2016.

Start
Sun 20. 11. 11:00 AM
State
Closed
Available
12
Max. players/teams
36

Place

Tenisová a badmintonová hala Sprint
Sportovní ulice
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Tenisová a badmintonová hala Sprint

Výsledné pořadí

Results

Zakladni skupina

1. kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety do 11 bodů (rozdíl 2 bodu)
HomeAwayResult
Bláznivá střelaJaponský auta11:6 11:6
Rychle a ZbesileAbstinenti8:11 9:11
AuVořežpruti12:10 9:11 11:9
Alfa týmWasabi11:2 11:3
G-TýmDavid a Luboš5:11 10:12
Džem a MarmeládaLA-MA11:6 11:1
komářiHAKR3:11 4:11
LoLVINATeam11:13 10:12
KT teamKluci nešikovní4:11 5:11
Lucka a TomJane & Blackster11:9 11:5
Ales a PavlaVíťa a Jirka4:11 11:9 11:8
MesacoJaku11:6 11:6

2. kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety do 11 bodů (rozdíl 2 bodu)
HomeAwayResult
Rychle a ZbesileJaponský auta11:6 11:7
HAKRKluci nešikovní11:3 4:11 5:11
Alfa týmDžem a Marmeláda11:3 11:4
Bláznivá střelaDavid a Luboš6:11 7:11
MesacoLucka a Tom11:6 11:3
Jane & BlacksterJaku8:11 9:11
komářiWasabi6:11 5:11
Víťa a JirkaLoL7:11 6:11
Ales a PavlaVořežpruti2:11 5:11
KT teamLA-MA11:8 8:11 12:10
VINATeamAu11:5 11:6
AbstinentiG-Tým11:7 11:6

3. kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety do 11 bodů (rozdíl 2 bodu)
HomeAwayResult
Bláznivá střelaDžem a Marmeláda11:9 3:11 11:4
Alfa týmMesaco9:11 11:6 12:10
AbstinentiKluci nešikovní9:11 11:8 5:11
Lucka a TomWasabi8:11 11:6 11:9
Japonský autakomáři6:11 9:11
JakuAles a Pavla12:10 12:10
AuKT team11:6 11:7
LoLRychle a Zbesile13:11 12:10
David a LubošVINATeam5:11 3:11
VořežprutiHAKR9:11 2:11
Jane & BlacksterG-Tým8:11 4:11
Víťa a JirkaLA-MA11:6 11:6

4. kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety do 11 bodů (rozdíl 2 bodu)
HomeAwayResult
Kluci nešikovníMesaco12:10 11:7
VořežprutiWasabi11:3 11:9
komářiKT team11:6 8:11 3:11
HAKRAbstinenti2:11 11:4 11:8
JakuBláznivá střela11:6 11:8
AuLucka a Tom8:11 8:11
LoLDavid a Luboš8:11 11:6 11:5
VINATeamAlfa tým13:11 9:11 6:11
Víťa a JirkaDžem a Marmeláda11:7 11:8
Ales a PavlaLA-MA11:2 11:2
Rychle a ZbesileG-Tým4:11 5:11
Jane & BlacksterJaponský auta7:11 11:13

5. kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety do 11 bodů (rozdíl 2 bodu)
HomeAwayResult
VINATeamHAKR15:13 11:7
AuBláznivá střela11:3 11:0
JakuLoL11:9 11:9
Alfa týmKluci nešikovní9:11 12:10 12:14
MesacoVořežpruti11:9 9:11 5:11
Víťa a JirkaDavid a Luboš9:11 6:11
Lucka a TomAbstinenti8:11 11:8 9:11
G-TýmAles a Pavla11:4 6:11 8:11
Jane & BlacksterLA-MA11:8 11:8
Japonský autaWasabi7:11 5:11
komářiRychle a Zbesile5:11 8:11
KT teamDžem a Marmeláda7:11 11:7 5:11

6. kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety do 11 bodů (rozdíl 2 bodu)
HomeAwayResult
AbstinentiDavid a Luboš8:11 7:11
Kluci nešikovníVINATeam8:11 11:6 9:11
VořežprutiLucka a Tom11:13 11:13
AuAles a Pavla11:7 11:6
HAKRLoL11:5 11:9
JakuAlfa tým4:11 11:9 9:11
Džem a MarmeládaRychle a Zbesile11:8 10:12 4:11
KT teamBláznivá střela4:11 11:6 6:11
Víťa a JirkaWasabi2:11 11:9 12:10
MesacoG-Tým11:4 4:11 11:4
Japonský autaLA-MA11:4 11:9
komářiJane & Blackster12:10 5:11 11:9

7. kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety do 11 bodů (rozdíl 2 bodu)
HomeAwayResult
HAKRAu12:10 6:11 11:4
VINATeamJaku11:9 11:6
Kluci nešikovníLucka a Tom11:8 11:9
Alfa týmDavid a Luboš11:4 6:11 9:11
MesacoAbstinenti12:10 10:12 12:10
LA-MAkomáři7:11 8:11
VořežprutiVíťa a Jirka11:4 11:9
G-TýmWasabi11:8 6:11 11:8
LoLAles a Pavla12:10 11:7
Jane & BlacksterKT team6:11 11:4 11:1
Džem a MarmeládaJaponský auta11:6 11:6
Rychle a ZbesileBláznivá střela12:10 6:11 6:11

8. kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety do 11 bodů (rozdíl 2 bodu)
HomeAwayResult
Alfa týmHAKR11:7 11:8
VINATeamMesaco9:11 11:9 3:11
Kluci nešikovníDavid a Luboš11:6 11:6
Víťa a JirkaRychle a Zbesile3:11 9:11
AuLoL11:8 11:9
Jane & BlacksterAles a Pavla7:11 11:9 11:7
Japonský autaKT team11:6 11:6
LA-MAWasabi4:11 6:11
Lucka a TomBláznivá střela11:8 11:3
JakuVořežpruti11:8 8:11 8:11
G-Týmkomáři11:6 11:6
AbstinentiDžem a Marmeláda11:8 11:7

Turnaje se zúčastnili

Abstinenti Tomáš Rajnoha, Tibor Švenda

Ales a Pavla Ales Krumpler , Pavla Grycová

Alfa tým Radek Borský, Marika Kantorová

Au Broněk Melichar, Daniela Janečková

Bláznivá střela Jana Firlová, Daniel Neuwirth

David a Luboš Luboš Doležal, David Hořínek

Džem a Marmeláda Radek Havlát, Petra Machalová

ELBA Tým Jan badin, Libor Komarik

G-Tým Pavla Geržičáková, Rosťa Geržičák

HAKR Iva Krejčířová, Petr Havránek

Jaku Kuba Ondroušek, Jan Brada

Jane & Blackster Jana Chovancová, Ondřej Černý

Japonský auta Jiri Chropovsky, Jan Mikeš

Kluci nešikovní Roman Vatka, Petr Krul

komáři sabča komárková, Jan komárek

KT team Zuzana Brázdová, Zdeněk Zatloukal

LA-MA Matěj Bartecký, Laszlo Ivan

LoL Lukáš Veselý, Lucie Jakrlova

Lucka a Tom Lucie Krulová, Tomáš Vorba

Mesaco Jaroslav Pumprla, Petr Kuchta

Rychle a Zbesile Michal Blecha, Alena Plchova

VINATeam Trung Tran Quoc, Tuan Nguyen Khac

Víťa a Jirka Jiří Víšek, Vítězslav Šubrt

Vořežpruti Jan Kovář, Jakub Lepič

Wasabi Pavel Havlát, Stanislav Havlát