Barevné schéma:

Badminton - čtyřhy - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - čtyřhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Turnaj se hraje švýcarským systémem na 5-6 kol. Startovné: "early bird" - 400 Kč za pár (při registraci do 10.5 a platbě na účet), standardní - 500 Kč za pár (registrace po 10.5 a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii.

Zahajení
14. 5. 2017 11:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
2
Max. počet hráčů
16

Místo

Tenisová a badmintonová hala Sprint
Sportovní ulice
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Tenisová a badmintonová hala Sprint

Výsledné pořadí

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Míchačky betonuMiNi Team5:15 10:15
Gusta & LudvaJager2:15 6:15
GP teamAlfa tým6:15 15:11
MesacoELBA Tým15:8 15:11
ČumááciRafani15:14 11:15
komářiDžem a Marmeláda15:7 15:14
BukojuiceVolný los - pár15:10 15:10

2. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
BukojuiceAlfa tým6:15 7:15
JagerMiNi Team8:15 8:15
Mesacokomáři15:6 15:12
ČumááciDžem a Marmeláda15:12 15:9
Gusta & LudvaMíchačky betonu10:15 15:14
RafaniGP team6:15 8:15
ELBA TýmVolný los - pár15:10 15:10

3. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
MesacoMiNi Team15:10 15:11
Alfa týmČumááci15:9 15:4
JagerGP team8:15 9:15
RafaniGusta & Ludva15:2 15:2
BukojuiceMíchačky betonu15:2 15:8
Džem a MarmeládaVolný los - pár15:10 15:10
ELBA Týmkomáři15:3 14:15

4. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
MesacoAlfa tým13:15 15:12
GP teamMiNi Team15:8 15:13
ČumááciELBA Tým15:13 13:15
BukojuiceRafani4:15 5:15
Gusta & LudvaVolný los - pár15:10 15:10
Jagerkomáři15:5 10:15
Míchačky betonuDžem a Marmeláda10:15 14:15

5. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
MesacoGP team13:15 6:15
ČumááciJager10:15 13:15
RafaniAlfa tým9:15 7:15
ELBA TýmMiNi Team10:15 15:11
Gusta & Ludvakomáři6:15 0:15
Míchačky betonuVolný los - pár15:10 15:10
BukojuiceDžem a Marmeláda15:12 15:9

6. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
GP teamkomáři15:6 15:8
Gusta & LudvaDžem a Marmeláda5:15 12:15
ČumááciVolný los - pár15:10 15:10
JagerMíchačky betonu15:8 15:7
MiNi TeamAlfa tým9:15 11:15
BukojuiceMesaco15:10 9:15
RafaniELBA Tým15:10 15:14

7. Kolo

Zápasy (7): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Gusta & LudvaELBA Tým6:15 3:15
Rafanikomáři15:10 15:11
JagerAlfa tým7:15 11:15
MiNi TeamVolný los - pár15:10 15:10
MesacoDžem a Marmeláda15:4 15:8
ČumááciMíchačky betonu15:4 15:12
BukojuiceGP team5:15 5:15

Turnaje se zúčastnili

Alfa tým Radek Borský, Marika Kantorová

Bukojuice Tomáš Juříček, Daniel Neuwirth

Džem a Marmeláda Radek Havlát, Petra Machalová

ELBA Tým Jan badin, Libor Komarik

GP team Pavel Grošov, Pavel Grošov

Jager Rosťa Geržičák, Daniela Janečková

komáři Jan komárek, sabča komárková

Čumááci Patrik Kovarovič, Lucie Zugarová

Gusta & Ludva Marek Chupik, Zdenek Weinlich

Míchačky betonu Zuzana Brázdová, Petra Kroupová

MiNi Team Michael Bauer, Nikola Kubová

Mesaco Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla

Rafani Antonín Golec, Kateřina Polášková

Volný los - pár volný los, Volný Los 2