Color scheme:

Table tennis - 6. kolo pingpongové ligy 2017 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2017-6-brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2017.

Start
Mon 12. 06. 6:30 PM
State
Closed
Available
2
Max. players/teams
24

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.horakpetr (Petr Horák)601556
92
31
2.hruzic (Marek Hrůza)511823
0
30
3.Zedna (Petr Zednik)421568
7
29
4.Orel (Marek Orel)421673
-1
28
5.Stanley (Stanislav Rejman)421478
14
27
6.MiB (Michal Bezděk)421543
11
26
7.Mates (Martin Kleinbauer)421600
-2
25
8.ZdenaK (Zdeňka Křížová)421464
9
24
9.Danuš (Dana Křivánková)331503
6
23
10.Romzan (Roman Zetka)331486
-2
22
11.Ir (Ivan Reigl)331481
-6
21
12.Chemik (Jiří Pryček)331434
0
20
13.Bláža61 (Milan Blaškovič)331420
-4
19
14.Gibbon (Radovan Beňo)331239
11
18
15.Italský býk (Daniel Klust)331422
-13
17
16.MilanPi (Milan Pišl)241457
-11
16
17.Bafiky (Lenka Klustová)241261
4
15
18.RS (Roman Streit)241331
3
14
19.Lukyno (Lukáš Řehůřek)241373
-13
13
20.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)151300
-23
12
21.Krusty (Tomáš Juříček)151306
-6
11
22.volný los (volný los)061156
-30
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
OrelStanley
-6
11:9 11:4
5
ChemikRomzan
-5
11:9 3:11 11:9
-6
MilanPiMiB
6
6:11 9:11
-1
SašetkaaItalský býk
1
11:7 3:11 7:11
4
DanušBafiky
-3
11:1 11:4
4
Bláža61Gibbon
-4
11:2 13:11
-3
RSMates
3
9:11 9:11
5
Krustyvolný los
-5
11:6 11:6
-2
ZdenaKhruzic
2
8:11 8:11
4
ZednaLukyno
-4
11:3 11:6
-8
Irhorakpetr
13
5:11 4:11

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
DanušBláža61
-6
11:8 11:8
-4
BafikyGibbon
4
12:10 7:11 10:12
-4
MilanPiZdenaK
5
11:13 13:11 4:11
-2
LukynoIr
2
6:11 11:9 3:11
4
Stanleyvolný los
-3
11:6 11:6
7
RSSašetkaa
-7
11:4 11:5
2
hruzicMiB
-2
11:6 11:8
1
MatesChemik
1
11:7 9:11 11:2
-6
Italský býkRomzan
6
4:11 10:12
2
OrelKrusty
-2
11:1 11:1
16
horakpetrZedna
-10
11:7 11:3

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
OrelDanuš
-5
11:7 11:6
-5
SašetkaaMilanPi
5
7:11 4:11
-7
ChemikZdenaK
9
2:11 7:11
-4
volný losLukyno
4
6:11 6:11
22
horakpetrhruzic
-13
12:10 11:4
3
Italský býkGibbon
-3
11:5 11:3
5
Bláža61RS
-5
11:7 11:6
5
MatesRomzan
-5
11:8 15:13
1
KrustyMiB
1
11:9 8:11 3:11
-9
StanleyZedna
5
12:14 5:11
-3
BafikyIr
3
4:11 1:11

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-8
ZdenaKDanuš
8
4:11 6:11
6
OrelMates
-6
11:7 11:8
-10
ChemikRS
10
3:11 9:11
5
MiBItalský býk
-5
11:8 11:4
7
StanleyKrusty
-4
11:1 11:5
-6
LukynoMilanPi
6
7:11 1:11
-3
Zednahruzic
3
7:11 8:11
-7
Bláža61horakpetr
11
6:11 7:11
6
Bafikyvolný los
-6
11:6 11:6
-4
IrRomzan
4
11:6 9:11 8:11
-6
SašetkaaGibbon
6
11:7 7:11 3:11

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-7
Italský býkStanley
11
1:11 5:11
-12
Orelhorakpetr
19
4:11 4:11
-3
Danušhruzic
2
8:11 9:11
-5
Bláža61Zedna
5
8:11 0:11
5
Sašetkaavolný los
-5
11:6 11:6
-1
ZdenaKGibbon
1
11:8 11:13 11:1
7
IrMilanPi
-7
12:10 11:8
1
LukynoBafiky
-1
12:10 7:11 13:11
-1
RSRomzan
1
11:8 6:11 4:11
-5
KrustyChemik
5
9:11 7:11
2
MatesMiB
-2
10:12 11:8 11:8

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
11
horakpetrMates
-7
11:9 10:12 11:5
-6
DanušStanley
7
9:11 11:6 8:11
1
Italský býkKrusty
-1
11:4 8:11 11:6
-4
Orelhruzic
4
7:11 6:11
-5
RSZdenaK
6
6:11 5:11
-6
LukynoChemik
6
6:11 10:12
5
Bláža61MilanPi
-5
11:8 8:11 13:11
6
ZednaIr
-6
11:8 11:3
3
MiBRomzan
-3
12:10 5:11 11:5
-7
volný losGibbon
7
6:11 6:11
9
BafikySašetkaa
-9
11:5 11:7

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Klustová

Bláža61 Milan Blaškovič

Chemik Jiří Pryček

Danuš Dana Křivánková

Gibbon Radovan Beňo

horakpetr Petr Horák

hruzic Marek Hrůza

Ir Ivan Reigl

Italský býk Daniel Klust

Krusty Tomáš Juříček

Lukyno Lukáš Řehůřek

Mates Martin Kleinbauer

MiB Michal Bezděk

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Stanley Stanislav Rejman

volný los volný los

ZdenaK Zdeňka Křížová

Zedna Petr Zednik