Color scheme:

Table tennis - 11. kolo pingpongové ligy 2017 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2017-11-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2017.

Start
Mon 13. 11. 6:30 PM
State
Closed
Available
0 (10 náhrad.)
Max. players/teams
24 (10 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Patrik (Patrik Božík)511736
28
33
2.hruzic (Marek Hrůza)511857
-2
32
3.Správce (Tomáš Kejla)511514
23
31
4.tajda (Zbyněk Tajovský)421711
0
30
5.Píďa (Zdeněk Plšek)421848
-19
29
6.michmich (Michal Zach)421487
20
28
7.Romzan (Roman Zetka)421537
19
27
8.Holly (František Holoubek)421498
-2
26
9.Zedna (Petr Zednik)331616
6
25
10.ZdenaK (Zdeňka Křížová)331484
11
24
11.Voky (Václav Vokálek)331459
6
23
12.koStka (Karel Teplý )331431
-3
22
13.RS (Roman Streit)331367
-2
21
14.MilanPi (Milan Pišl)331421
2
20
15.Krusty (Tomáš Juříček)331273
5
19
16.Chemik (Jiří Pryček)331427
-7
18
17.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241321
3
17
18.Jen (Jan Křiva)241457
-10
16
19.Dako (David Konečný)241341
-9
15
20.Franta (František Křivánek)241327
-5
14
21.Gibbon (Radovan Beňo)241248
-5
13
22.Bláža61 (Milan Blaškovič)241421
-17
12
23.EvikOs (Eva Oslíková)151274
-25
11
24.volný los (volný los)061049
-18
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
PíďaEvikOs
-1
11:1 11:2
2
tajdaFranta
-2
11:4 11:2
-4
MilanPiZedna
4
4:11 3:11
3
SprávceGibbon
-3
11:3 11:6
4
RomzanRS
-4
11:9 11:5
11
JenkoStka
-7
11:3 11:9
7
VokyChemik
-7
11:7 11:8
8
ZdenaKHolly
-8
11:9 11:2
1
Bláža61Sašetkaa
-1
6:11 11:5 11:8
4
Krustyvolný los
-4
11:8 11:8
2
PatrikDako
-2
11:6 11:4
-2
michmichhruzic
1
7:11 6:11

2. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-7
Píďatajda
7
11:5 8:11 9:11
5
ZednaSprávce
-5
11:3 11:7
-5
EvikOsMilanPi
5
2:11 1:11
-4
DakoHolly
4
5:11 6:11
-5
FrantaGibbon
5
4:11 11:9 8:11
3
PatrikZdenaK
-3
11:6 11:4
3
Sašetkaavolný los
-3
11:8 11:8
1
hruzicJen
-2
11:7 11:6
-2
RSChemik
2
11:6 8:11 7:11
-6
VokyRomzan
6
7:11 9:11
4
Bláža61Krusty
-4
11:5 11:8
9
michmichkoStka
-7
11:3 11:7

3. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-5
ZednaPatrik
5
7:11 7:11
3
tajdaBláža61
-3
11:5 11:4
3
EvikOsvolný los
-3
11:8 11:8
-4
DakoFranta
4
9:11 11:5 10:12
-9
hruzicRomzan
9
6:11 11:6 3:11
-4
KrustyZdenaK
4
6:11 10:12
4
ChemikGibbon
-4
12:10 11:5
-3
PíďaSašetkaa
3
6:11 11:2 15:13
3
michmichMilanPi
-3
9:11 11:3 11:8
8
SprávceHolly
-8
11:9 13:11
-6
RSkoStka
6
1:11 8:11
8
VokyJen
-13
11:5 11:7

4. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
Patriktajda
-8
11:7 11:8
7
FrantaEvikOs
-7
11:7 11:9
-2
RomzanPíďa
2
6:11 3:11
-2
volný losRS
2
8:11 8:11
2
DakoGibbon
-2
11:7 10:12 11:7
-4
michmichSprávce
3
12:10 9:11 1:11
-4
Bláža61Chemik
4
11:6 6:11 6:11
5
MilanPiSašetkaa
-5
11:9 11:7
-3
Zednahruzic
3
8:11 6:11
-4
KrustykoStka
4
1:11 6:11
-7
VokyZdenaK
7
4:11 5:11
-5
JenHolly
3
8:11 11:8 9:11

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
11
PatrikPíďa
-11
11:6 11:7
-4
volný losGibbon
4
8:11 8:11
-7
koStkaVoky
7
7:11 8:11
1
hruzicZdenaK
-1
11:8 11:6
4
tajdaRomzan
-4
11:1 11:5
-8
EvikOsKrusty
8
9:11 4:11
3
RSDako
-3
7:11 14:12 11:7
-6
MilanPiSprávce
6
6:11 2:11
-4
FrantaHolly
4
1:11 6:11
-7
Bláža61michmich
9
6:11 9:11
-4
SašetkaaJen
7
5:11 9:11
4
ZednaChemik
-4
11:7 11:3

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
Patrikhruzic
1
7:11 12:10 0:11
-8
tajdaSprávce
8
6:11 11:9 4:11
-1
PíďaZedna
1
11:5 8:11 13:11
-4
ZdenaKmichmich
5
6:11 11:3 6:11
5
MilanPiJen
-8
5:11 11:7 11:9
5
RSGibbon
-5
11:6 11:9
-7
EvikOsSašetkaa
7
2:11 2:11
-6
ChemikRomzan
6
7:11 1:11
2
Dakovolný los
-2
11:8 11:8
-8
Bláža61koStka
8
6:11 7:11
-3
VokyHolly
3
9:11 11:7 9:11
-5
FrantaKrusty
5
11:7 7:11 9:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

EvikOs Eva Oslíková

Franta František Křivánek

Gibbon Radovan Beňo

Holly František Holoubek

hruzic Marek Hrůza

Jen Jan Křiva

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

michmich Michal Zach

MilanPi Milan Pišl

Patrik Patrik Božík

Píďa Zdeněk Plšek

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

tajda Zbyněk Tajovský

Voky Václav Vokálek

volný los volný los

ZdenaK Zdeňka Křížová

Zedna Petr Zednik