Barevné schéma:

Stolní tenis - 12. kolo pingpongové ligy 2017 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-12-Brno.

Zahajení
11. 12. 2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0 (8 náhrad.)
Max. počet hráčů
24 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.tajda (Zbyněk Tajovský)501770
8
35
2.Holy (František Holoubek)411490
14
34
3.Stanley (Stanislav Rejman)411562
4
33
4.Patrik (Patrik Božík)411792
-6
32
5.Danuš (Dana Křivánková)411622
9
31
6.Voky (Václav Vokálek)321449
12
30
7.Polot (Tomáš Poloni)321540
9
29
8.Pavca (Pavel Dobřenský)321488
9
28
9.Bláža61 (Milan Blaškovič)321447
21
27
10.Ir (Ivan Reigl)321481
6
26
11.mahro (Martin Mahrík)321533
5
25
12.Chemik (Jiří Pryček)321402
-6
24
13.david68 (David Hořínek)321384
3
23
14.PetraS (Petra Skrutková)231372
1
22
15.Jen (Jan Křiva)231396
6
21
16.labirhm (Miroslav Hříbal)231344
-5
20
17.Bafiky (Lenka Šoukalová)231238
9
19
18.Lukyno (Lukáš Řehůřek)231315
5
18
19.koStka (Karel Teplý )231399
-11
17
20.MilanPi (Milan Pišl)231415
0
16
21.RS (Roman Streit)231376
-1
15
22.Dako (David Konečný)141320
-10
14
23.Gibbon (Radovan Beňo)141226
-5
13
24.miKers13 (michal caletka)141282
-40
12
25.zdon (Zdeněk Ondráček)141412
-65
11
26.EvikOs (Eva Oslíková)051167
-10
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
Bláža61Stanley
5
5:11 4:11
-16
zdonRS
10
3:11 4:11
1
EvikOstajda
1
1:11 1:11
7
VokyChemik
-7
11:2 11:5
2
IrPatrik
-2
3:11 11:9 2:11
9
BafikymiKers13
-16
11:7 11:4
13
JenkoStka
-8
11:9 11:5
7
PetraSDako
-7
15:13 11:8
2
DanušLukyno
-2
11:6 11:6
4
Polotdavid68
-7
18:16 11:3
-6
MilanPiPavca
6
7:11 9:11
3
HolyGibbon
-3
11:5 11:8
-4
labirhmmahro
4
8:11 7:11

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
tajdaRS
-1
11:6 11:6
1
IrDako
-1
9:11 11:9 11:9
-3
EvikOsChemik
3
2:11 10:12
-14
zdonBláža61
9
4:11 5:11
6
koStkalabirhm
-6
11:5 12:10
6
PolotHoly
-6
11:7 11:9
1
StanleyVoky
-1
7:11 11:4 11:6
-5
PetraSPavca
5
6:11 5:11
1
PatrikMilanPi
-1
11:2 11:3
4
david68miKers13
-4
10:12 12:10 11:6
2
LukynoGibbon
-2
14:12 9:11 11:6
1
DanušBafiky
-1
11:7 11:4
-2
Jenmahro
1
11:7 5:11 7:11

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-1
tajdaPavca
1
11:6 9:11 11:1
1
EvikOszdon
-2
12:10 7:11 8:11
-5
RSHoly
5
8:11 2:11
1
PolotPatrik
-1
7:11 11:8 7:11
3
DanušStanley
-3
13:11 7:11 11:7
-6
Dakodavid68
11
9:11 10:12
-6
Vokymahro
6
11:13 10:12
-4
BafikykoStka
4
13:15 9:11
8
PetraSChemik
-8
11:8 11:8
-16
miKers13Gibbon
9
6:11 7:11
2
MilanPilabirhm
-2
11:7 4:11 11:8
-4
LukynoIr
4
5:11 3:11
-8
Bláža61Jen
14
9:11 8:11

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
EvikOslabirhm
4
4:11 5:11
3
tajdamahro
-3
11:6 11:7
-6
koStkaIr
6
9:11 4:11
7
DakomiKers13
-12
11:6 11:8
6
StanleyPavca
-6
11:7 11:4
5
PolotJen
-8
11:2 11:7
-15
zdonMilanPi
9
3:11 13:15
8
BafikyGibbon
-8
11:9 11:5
6
Bláža61RS
-6
11:8 13:11
-11
david68Voky
6
5:11 8:11
-5
PetraSHoly
5
6:11 7:11
-2
LukynoChemik
2
5:11 11:9 7:11
7
DanušPatrik
-7
9:11 11:9 11:9

5. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
EvikOsmiKers13
8
4:11 4:11
-18
zdonLukyno
11
2:11 2:11
1
RSGibbon
-1
11:3 8:11 11:8
-4
MilanPiChemik
4
12:14 11:8 4:11
7
StanleyPolot
-7
11:6 13:11
-4
Danuštajda
4
6:11 9:11
7
Bláža61koStka
-7
11:6 11:7
-4
PetraSdavid68
6
8:11 11:3 8:11
-3
Dakolabirhm
3
11:5 8:11 2:11
-3
BafikyPavca
3
10:12 7:11
6
VokyJen
-11
11:4 11:2
3
Patrikmahro
-3
11:9 11:6
-7
IrHoly
7
3:11 4:11

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bláža61 Milan Blaškovič

Dako David Konečný

Danuš Dana Křivánková

david68 David Hořínek

EvikOs Eva Oslíková

Gibbon Radovan Beňo

Holy František Holoubek

Chemik Jiří Pryček

Ir Ivan Reigl

Jen Jan Křiva

koStka Karel Teplý

labirhm Miroslav Hříbal

Lukyno Lukáš Řehůřek

mahro Martin Mahrík

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

RS Roman Streit

Stanley Stanislav Rejman

tajda Zbyněk Tajovský

Voky Václav Vokálek

zdon Zdeněk Ondráček