Barevné schéma:

Stolní tenis - 1. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-01-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
29.01.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
6 (10 náhrad.)
Max. počet hráčů
24 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)701885
12
27
2.Zedna (Petr Zednik)611705
22
26
3.Koliq (Jakub Skrutek)521581
30
25
4.david68 (David Hořínek)521479
32
24
5.Voky (Václav Vokálek)431490
15
23
6.PetraS (Petra Skrutková)431401
18
22
7.Dako (David Konečný)431291
25
21
8.RS (Roman Streit)341410
22
20
9.Chemik (Jiří Pryček)341415
3
19
10.labirhm (Miroslav Hříbal)341342
-7
18
11.Magduska (Magda Wolková)341405
-22
17
12.Polot (Tomáš Poloni)341554
-24
16
13.MilanPi (Milan Pišl)341404
-25
15
14.Miráč (Miroslav Koplík)341448
-17
14
15.Krusty (Tomáš Juříček)341242
12
13
16.Gibbon (Radovan Beňo)251253
-8
12
17.miKers13 (michal caletka)251253
-27
11
18.Markett (Markéta Koblihová)071272
-68
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
11
RSMarkett
-11
11:4 11:9
8
Vokylabirhm
-8
11:2 11:5
-1
ChemikPolot
1
4:11 11:9 4:11
-11
MilanPiMiráč
11
8:11 9:11
-2
GibbonZedna
2
4:11 5:11
-12
Magduskadavid68
12
5:11 10:12
-1
PetraSHonza
1
3:11 7:11
-4
DakoKoliq
4
5:11 5:11
14
KrustymiKers13
-14
11:5 11:8

2. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
HonzaMiráč
-2
11:3 11:2
14
PetraSMilanPi
-14
16:14 13:11
-12
Markettlabirhm
12
8:11 7:11
-6
VokyZedna
6
5:11 8:11
7
KoliqRS
-7
11:7 11:5
8
MagduskamiKers13
-8
11:9 11:6
12
DakoGibbon
-12
11:8 11:9
3
PolotKrusty
-3
11:3 11:7
5
david68Chemik
-5
11:4 11:13 11:6

3. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-9
MarkettMilanPi
9
1:11 6:11
-9
VokyRS
9
12:10 7:11 9:11
5
PetraSlabirhm
-5
8:11 11:7 11:9
4
HonzaZedna
-6
11:2 11:4
13
KoliqPolot
-13
11:7 11:5
-12
MagduskaDako
12
11:9 7:11 4:11
6
david68Krusty
-6
11:3 11:5
12
miKers13Gibbon
-12
11:6 11:5
-14
MiráčChemik
14
7:11 9:11

4. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
9
Koliqdavid68
-9
11:9 11:2
-2
DakoPetraS
2
11:8 9:11 9:11
2
HonzaPolot
-4
11:1 11:9
10
Magduskalabirhm
-10
11:9 12:10
2
RSZedna
-2
11:13 11:8 5:11
-15
MarkettGibbon
15
8:11 9:11
-7
miKers13MilanPi
7
11:13 5:11
-5
KrustyMiráč
5
9:11 4:11
10
VokyChemik
-10
11:4 12:10

5. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
HonzaKoliq
-3
11:2 11:7
-10
MarkettKrusty
10
10:12 11:9 9:11
-3
Gibbonlabirhm
3
6:11 11:6 8:11
-14
MagduskaRS
14
4:11 5:11
-3
PetraSVoky
3
1:11 16:14 9:11
-7
DakoMilanPi
7
4:11 9:11
5
Zednadavid68
-5
11:1 11:7
9
PolotMiráč
-9
11:2 11:7
-8
miKers13Chemik
8
7:11 3:11

6. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
HonzaRS
-1
11:5 11:7
-8
KoliqZedna
8
9:11 9:11
-5
MagduskaMiráč
5
12:10 7:11 7:11
-8
MarkettmiKers13
8
11:9 5:11 5:11
-5
PetraSChemik
5
11:7 7:11 11:13
9
Dakolabirhm
-9
11:7 7:11 11:1
-11
Polotdavid68
11
11:3 9:11 9:11
-11
MilanPiVoky
11
5:11 4:11
7
KrustyGibbon
-7
4:11 11:9 11:8

7. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
HonzaVoky
-2
11:6 11:3
-3
MarkettMagduska
3
5:11 11:9 10:12
9
ZednaPolot
-9
11:2 11:7
8
KoliqChemik
-8
11:9 17:15
12
david68MilanPi
-12
13:11 11:9
-6
RSPetraS
6
11:7 11:13 9:11
5
DakoKrusty
-5
11:5 10:12 13:11
-10
miKers13labirhm
10
7:11 9:11
-13
MiráčGibbon
13
8:11 11:8 8:11

Turnaje se zúčastnili

Dako David Konečný

david68 David Hořínek

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Koliq Jakub Skrutek

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Magduska Magda Wolková

Markett Markéta Koblihová

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Miráč Miroslav Koplík

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

RS Roman Streit

Voky Václav Vokálek

Zedna Petr Zednik