Color scheme:

Table tennis - 3. kolo pingpongové ligy 2018 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-3-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Tue 06. 03. 6:30 PM
State
Closed
Available
0 (10 náhrad.)
Max. players/teams
22 (10 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Jiří Pryček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Jiří Pryček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Honza (Jan Dvořák)701918
13
31
2.tajda (Zbyněk Tajovský)611778
14
30
3.Zedna (Petr Zednik)521675
-1
29
4.Romzan (Roman Zetka)521585
23
28
5.Voky (Václav Vokálek)431486
10
27
6.Polot (Tomáš Poloni)431581
8
26
7.Pavca (Pavel Dobřenský)431472
1
25
8.Triznic (Lukáš Trizna )431492
16
24
9.Holly (František Holoubek)431529
0
23
10.RS (Roman Streit)431426
11
22
11.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)431371
6
21
12.Jen (Jan Křiva)341441
5
20
13.PetraS (Petra Skrutková)341366
-7
19
14.koStka (Karel Teplý )341434
3
18
15.Lukyno (Lukáš Řehůřek)341325
9
17
16.Bláža61 (Milan Blaškovič)341459
-11
16
17.Radek_isa (Radek Iša)251530
-66
15
18.Dako (David Konečný)251307
-13
14
19.miKers13 (michal caletka)251232
-2
13
20.Chemik (Jiří Pryček)161397
-26
12
21.EvikOs (Eva Oslíková)161135
-13
11
22.volný los (volný los)011007
-5
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
TriznicSašetkaa
-5
11:9 11:4
-1
EvikOsZedna
1
2:11 3:11
5
RomzanChemik
-5
11:2 11:4
-1
miKers13tajda
1
3:11 5:11
-5
PetraSBláža61
5
9:11 10:12
4
PolotRS
-4
11:8 11:7
-1
JenHonza
1
7:11 2:11
1
PavcaLukyno
-1
11:8 5:11 11:3
-18
Radek_isakoStka
11
8:11 2:11
-4
DakoVoky
4
5:11 11:13

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
PetraSDako
-6
11:9 11:2
-4
LukynoBláža61
4
8:11 9:11
-3
EvikOsChemik
3
4:11 3:11
-5
tajdaHonza
5
6:11 4:11
-10
ZednaRomzan
10
10:12 7:11
5
PolotPavca
-5
11:5 11:6
-4
miKers13Jen
4
8:11 8:11
3
TriznickoStka
-3
8:11 12:10 11:8
8
SašetkaaRadek_isa
-14
4:11 11:7 11:7
-3
VokyHolly
3
9:11 11:4 9:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
RSPavca
-5
11:8 7:11 11:8
-1
PetraStajda
1
8:11 5:11
2
HonzaPolot
-2
11:2 11:3
-7
Bláža61Triznic
9
5:11 8:11
9
LukynoRadek_isa
-15
8:11 12:10 14:12
-6
EvikOsmiKers13
6
9:11 6:11
3
ZednaChemik
-3
11:5 11:6
5
SašetkaaJen
-5
11:7 7:11 11:6
-5
VokykoStka
5
11:0 4:11 7:11
3
RomzanHolly
-3
10:12 11:5 11:9

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
DakoPavca
4
6:11 3:11
5
PolotBláža61
-5
11:7 11:5
1
HonzaTriznic
-1
11:2 11:0
-6
Zednatajda
6
5:11 4:11
5
HollyRS
-5
11:6 11:6
-5
koStkaRomzan
5
3:11 5:11
-9
PetraSLukyno
9
10:12 9:11
-2
miKers13Radek_isa
3
8:11 4:11
-5
SašetkaaVoky
5
8:11 9:11
-7
ChemikJen
7
5:11 6:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
Hollytajda
3
3:11 7:11
5
PolotTriznic
-7
11:8 11:9
4
ZednaPavca
-4
11:3 11:9
5
Bláža61Sašetkaa
-5
11:9 11:8
7
RSRadek_isa
-12
8:11 11:7 11:7
-5
LukynokoStka
5
5:11 5:11
-10
PetraSmiKers13
10
15:17 8:11
4
DakoEvikOs
-4
11:3 11:6
2
HonzaRomzan
-2
12:10 11:3
3
VokyJen
-3
11:7 7:11 11:7

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-9
HollyTriznic
10
7:11 9:11
3
ZednakoStka
-3
11:5 11:5
-4
DakoLukyno
4
11:5 5:11 6:11
-6
Bláža61Romzan
6
5:11 8:11
4
RSJen
-4
11:6 9:11 12:10
-1
EvikOsRadek_isa
2
3:11 6:11
4
tajdaPolot
-4
11:4 11:7
1
HonzaVoky
-1
11:3 12:10
-5
miKers13Sašetkaa
5
9:11 13:15
3
PavcaChemik
-3
11:5 7:11 11:7

7. Kolo

Zápasy (3): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
RSDako
-5
11:4 11:5
2
HollyChemik
-2
9:11 11:5 11:5
-3
EvikOsPetraS
3
3:11 3:11

8. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
TriznicZedna
4
7:11 8:11
-7
Bláža61Voky
7
8:11 2:11
7
PavcakoStka
-7
12:10 11:9
-1
RSHonza
1
4:11 3:11
-3
LukynoSašetkaa
3
11:7 7:11 11:13
9
PetraSChemik
-9
11:7 11:9
6
DakomiKers13
-6
11:7 11:7
5
EvikOsvolný los
-5
11:7 11:7
4
tajdaRomzan
-4
11:5 11:7
-5
PolotHolly
5
11:8 4:11 9:11
7
JenRadek_isa
-12
11:8 4:11 11:4

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

EvikOs Eva Oslíková

Holly František Holoubek

Honza Jan Dvořák

Jen Jan Křiva

koStka Karel Teplý

Lukyno Lukáš Řehůřek

miKers13 michal caletka

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

tajda Zbyněk Tajovský

Triznic Lukáš Trizna

Voky Václav Vokálek

volný los volný los

Zedna Petr Zednik