Barevné schéma:

Stolní tenis - 9. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-9-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
17.09.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
6 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)712083
5
25
2.tajda (Zbyněk Tajovský)711897
26
24
3.Píďa (Zdeněk Plšek)621886
-3
23
4.Zedna (Petr Zednik)621778
36
22
5.Stanley (Stanislav Rejman)531680
3
21
6.Správce (Tomáš Kejla)531619
-8
20
7.Romzan (Roman Zetka)441703
-25
19
8.Danuš (Dana Křivánková)441695
-5
18
9.MilanPi (Milan Pišl)441384
21
17
10.Radek_isa (Radek Iša)441501
21
16
11.Krusty (Tomáš Juříček)441287
36
15
12.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)351303
16
14
13.Macek (Kuba Nosek)261321
-11
13
14.MiŠ (Milan Škrhák)261155
4
12
15.Veron4 (Veronika Sľúková)171335
-75
11
16.knihovník (Jan Sak)081099
-41
10

Výsledky

Svycar

1. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
MiŠMacek
7
9:11 6:11
3
DanušMilanPi
-3
11:5 11:5
-1
Veron4Píďa
1
3:11 6:11
2
StanleySašetkaa
-2
11:7 11:6
-1
Radek_isaHonza
1
2:11 2:11
1
Zednaknihovník
-1
11:2 11:1
1
tajdaKrusty
-1
11:2 11:3
-16
RomzanSprávce
16
7:11 7:11

2. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
13
tajdaPíďa
-8
11:4 11:4
-4
SašetkaaMilanPi
4
4:11 11:9 10:12
3
Radek_isaMiŠ
-3
11:2 11:4
18
KrustyVeron4
-18
11:1 11:5
2
HonzaDanuš
-3
11:8 11:1
3
StanleyMacek
-3
11:3 11:2
9
ZednaSprávce
-9
15:13 11:8
-1
knihovníkRomzan
1
3:11 2:11

3. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
PíďaRadek_isa
-2
11:8 11:9
-14
Veron4MiŠ
14
11:6 1:11 3:11
-6
tajdaHonza
3
11:13 4:11
-8
knihovníkSašetkaa
8
3:11 0:11
11
MilanPiMacek
-11
11:1 11:6
7
DanušRomzan
-7
9:11 12:10 11:5
-4
StanleyZedna
4
11:6 8:11 7:11
-3
KrustySprávce
3
4:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
knihovníkVeron4
4
4:11 1:11
1
PíďaMilanPi
-1
11:7 11:5
-1
MacekRadek_isa
1
4:11 11:6 3:11
-3
MiŠKrusty
3
11:9 10:12 9:11
1
HonzaSprávce
-2
11:5 11:6
-11
DanušZedna
11
9:11 13:15
-6
Stanleytajda
6
4:11 4:11
-2
SašetkaaRomzan
2
4:11 8:11

5. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
HonzaPíďa
7
7:11 11:5 3:11
-17
SprávceRadek_isa
17
8:11 7:11
12
MiŠknihovník
-12
11:6 11:1
15
MacekVeron4
-15
11:2 11:2
-7
DanušStanley
7
7:11 11:7 5:11
-3
MilanPiRomzan
3
7:11 7:11
14
KrustySašetkaa
-14
11:9 11:9
-8
Zednatajda
8
4:11 6:11

6. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
HonzaZedna
-3
11:2 11:2
-1
knihovníkSprávce
1
2:11 3:11
-17
Veron4Sašetkaa
17
7:11 6:11
6
MilanPiMiŠ
-6
11:2 11:3
4
PíďaRomzan
-7
11:4 11:6
2
tajdaRadek_isa
-2
11:9 11:5
-3
MacekDanuš
3
6:11 8:11
2
StanleyKrusty
-2
11:3 11:2

7. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
SprávceMilanPi
2
11:6 5:11 11:6
-10
PíďaZedna
17
5:11 2:11
-3
RomzanHonza
2
3:11 5:11
-1
MiŠStanley
1
1:11 2:11
-14
MacekSašetkaa
14
5:11 12:14
-1
Danuštajda
1
9:11 11:5 5:11
-9
knihovníkKrusty
9
2:11 1:11
-10
Veron4Radek_isa
10
2:11 4:11

8. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
MiŠSprávce
2
1:11 3:11
-1
MacekPíďa
1
2:11 5:11
4
DanušVeron4
-4
11:9 11:9
-2
StanleyHonza
1
6:11 5:11
-5
knihovníkMilanPi
5
4:11 1:11
1
tajdaSašetkaa
-1
11:2 11:7
5
ZednaRadek_isa
-5
11:8 11:7
-2
KrustyRomzan
2
4:11 3:11

9. Kolo

Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek

Turnaje se zúčastnili

Danuš Dana Křivánková

Honza Jan Dvořák

Krusty Tomáš Juříček

Macek Kuba Nosek

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Píďa Zdeněk Plšek

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

Stanley Stanislav Rejman

tajda Zbyněk Tajovský

Veron4 Veronika Sľúková

Zedna Petr Zednik