;
Color scheme:

Table tennis - 9. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-9-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Mon 17. 09. 6:30 PM
State
Closed
Available
6 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Honza (Jan Dvořák)712047
4
25
2.tajda (Zbyněk Tajovský)711846
19
24
3.Píďa (Zdeněk Plšek)621854
-4
23
4.Zedna (Petr Zednik)621718
22
22
5.Stanley (Stanislav Rejman)531630
5
21
6.Správce (Tomáš Kejla)531596
-4
20
7.Romzan (Roman Zetka)441666
-13
19
8.Danuš (Dana Křivánková)441659
-1
18
9.MilanPi (Milan Pišl)441381
12
17
10.Radek_isa (Radek Iša)441484
14
16
11.Krusty (Tomáš Juříček)441267
26
15
12.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)351306
8
14
13.Macek (Kuba Nosek)261353
-11
13
14.MiŠ (Milan Škrhák)261193
-1
12
15.Veron4 (Veronika Sľúková)171340
-75
11
16.knihovník (Jan Sak)081130
-27
10

Results

Svycar

1. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
MiŠMacek
4
9:11 6:11
2
DanušMilanPi
-2
11:5 11:5
-2
Veron4Píďa
1
3:11 6:11
2
StanleySašetkaa
-2
11:7 11:6
-1
Radek_isaHonza
1
2:11 2:11
1
Zednaknihovník
-1
11:2 11:1
1
tajdaKrusty
1
11:2 11:3
-9
RomzanSprávce
9
7:11 7:11

2. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
tajdaPíďa
-8
11:4 11:4
-2
SašetkaaMilanPi
2
4:11 11:9 10:12
3
Radek_isaMiŠ
-3
11:2 11:4
11
KrustyVeron4
-18
11:1 11:5
1
HonzaDanuš
-1
11:8 11:1
3
StanleyMacek
-3
11:3 11:2
5
ZednaSprávce
-5
15:13 11:8
-1
knihovníkRomzan
1
3:11 2:11

3. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
PíďaRadek_isa
-1
11:8 11:9
-13
Veron4MiŠ
8
11:6 1:11 3:11
-3
tajdaHonza
3
11:13 4:11
-5
knihovníkSašetkaa
5
3:11 0:11
7
MilanPiMacek
-7
11:1 11:6
4
DanušRomzan
-4
9:11 12:10 11:5
-2
StanleyZedna
2
11:6 8:11 7:11
-2
KrustySprávce
2
4:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
knihovníkVeron4
5
4:11 1:11
1
PíďaMilanPi
-1
11:7 11:5
-2
MacekRadek_isa
2
4:11 11:6 3:11
-3
MiŠKrusty
3
11:9 10:12 9:11
1
HonzaSprávce
-1
11:5 11:6
-7
DanušZedna
7
9:11 13:15
-4
Stanleytajda
4
4:11 4:11
-2
SašetkaaRomzan
2
4:11 8:11

5. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-7
HonzaPíďa
7
7:11 11:5 3:11
-10
SprávceRadek_isa
10
8:11 7:11
7
MiŠknihovník
-7
11:6 11:1
9
MacekVeron4
-14
11:2 11:2
-5
DanušStanley
5
7:11 11:7 5:11
-2
MilanPiRomzan
2
7:11 7:11
9
KrustySašetkaa
-9
11:9 11:9
-5
Zednatajda
5
4:11 6:11

6. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
HonzaZedna
-2
11:2 11:2
-1
knihovníkSprávce
1
2:11 3:11
-17
Veron4Sašetkaa
10
7:11 6:11
4
MilanPiMiŠ
-4
11:2 11:3
4
PíďaRomzan
-4
11:4 11:6
2
tajdaRadek_isa
-2
11:9 11:5
-2
MacekDanuš
2
6:11 8:11
1
StanleyKrusty
-1
11:3 11:2

7. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
SprávceMilanPi
1
11:6 5:11 11:6
-11
PíďaZedna
11
5:11 2:11
-2
RomzanHonza
2
3:11 5:11
-1
MiŠStanley
1
1:11 2:11
-9
MacekSašetkaa
9
5:11 12:14
1
Danuštajda
1
9:11 11:5 5:11
-6
knihovníkKrusty
6
2:11 1:11
-11
Veron4Radek_isa
6
2:11 4:11

8. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
MiŠSprávce
1
1:11 3:11
-1
MacekPíďa
1
2:11 5:11
3
DanušVeron4
-5
11:9 11:9
-1
StanleyHonza
1
6:11 5:11
-3
knihovníkMilanPi
3
4:11 1:11
1
tajdaSašetkaa
-1
11:2 11:7
3
ZednaRadek_isa
-3
11:8 11:7
-1
KrustyRomzan
1
4:11 3:11

9. Kolo

Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result

Turnaje se zúčastnili

Danuš Dana Křivánková

Honza Jan Dvořák

Krusty Tomáš Juříček

Macek Kuba Nosek

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Píďa Zdeněk Plšek

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

Stanley Stanislav Rejman

tajda Zbyněk Tajovský

Veron4 Veronika Sľúková

Zedna Petr Zednik