Color scheme:

Table tennis - 10. kolo pingpongové ligy 2018 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-10-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Mon 08. 10. 6:30 PM
State
Closed
Available
1 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Cannavaro5 (Marek Hrabal)701565
103
30
2.tajda (Zbyněk Tajovský)611845
-2
29
3.Honza (Jan Dvořák)522030
-17
28
4.Zedna (Petr Zednik)521723
3
27
5.Tom384 (Tomáš Horázný)431515
14
26
6.Polot (Tomáš Poloni)431638
-14
25
7.Radek_isa (Radek Iša)431514
28
24
8.Pavca (Pavel Dobřenský)431450
-8
23
9.Bobeš (Roman Polák)431447
19
22
10.Holly (František Holoubek)431552
2
21
11.Bláža61 (Milan Blaškovič)431448
-2
20
12.Romzan (Roman Zetka)341652
-15
19
13.Voky (Václav Vokálek)341474
2
18
14.BangBang (Jan Cingroš)341348
-9
17
15.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)341312
3
16
16.MilanPi (Milan Pišl)341396
-13
15
17.Chemik (Jiří Pryček)341350
1
14
18.Macek (Kuba Nosek)341349
-5
13
19.Krusty (Tomáš Juříček)251262
9
12
20.Bre2 (Jiří Břenek)251364
-51
11
21.MiŠ (Milan Škrhák)161195
-17
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
Bláža61Pavca
-4
13:15 11:7 11:6
-2
MiŠHolly
2
4:11 6:11
-2
MacekZedna
2
10:12 1:11
7
Cannavaro5Sašetkaa
-4
11:4 11:5
1
tajdaChemik
-1
11:2 11:5
-7
RomzanRadek_isa
7
11:9 11:13 8:11
6
VokyMilanPi
-6
11:4 11:2
1
BobešHonza
1
7:11 2:11
-7
PolotTom384
7
13:11 9:11 9:11
-18
Bre2Krusty
11
7:11 7:11
1
BangBangvolný los
-1
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-14
tajdaCannavaro5
23
12:14 11:13
5
SašetkaaChemik
-5
5:11 12:10 11:7
-1
volný losMilanPi
1
9:11 9:11
-1
VokyHonza
1
2:11 5:11
6
BobešMacek
-6
11:5 11:7
1
MiŠBre2
1
9:11 11:7 6:11
4
ZednaHolly
-4
11:7 11:4
-2
KrustyBangBang
2
11:7 7:11 1:11
-7
Bláža61Radek_isa
7
7:11 6:11
4
PolotRomzan
-4
6:11 11:8 11:8
7
Tom384Pavca
-7
11:2 11:5

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
tajdaVoky
-2
11:6 11:1
2
HonzaZedna
-2
11:5 11:1
10
ChemikPavca
-10
11:8 11:5
1
Macekvolný los
-1
11:9 11:9
-8
Radek_isaCannavaro5
13
6:11 10:12
-6
BangBangTom384
5
4:11 8:11
3
Bláža61Bre2
-5
9:11 11:3 11:6
-1
MiŠRomzan
1
3:11 3:11
1
PolotKrusty
-1
11:6 11:2
-5
BobešHolly
5
6:11 6:11
2
MilanPiSašetkaa
-2
11:5 4:11 11:5

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-11
HonzaCannavaro5
18
11:7 10:12 9:11
5
tajdaZedna
-5
11:5 11:4
-15
Bre2Macek
9
1:11 7:11
-11
PolotRadek_isa
11
8:11 9:11
-3
Bláža61Romzan
3
7:11 8:11
-5
MiŠSašetkaa
5
5:11 3:11
5
BobešVoky
-5
11:9 7:11 13:11
-3
Tom384Holly
3
9:11 11:9 7:11
6
MilanPiBangBang
-8
11:8 12:10
-2
KrustyChemik
2
11:8 4:11 7:11
1
Pavcavolný los
-1
11:9 11:9

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-8
Honzatajda
8
11:9 11:13 8:11
-7
PolotCannavaro5
12
6:11 11:8 12:14
-2
volný losMiŠ
2
9:11 9:11
6
Radek_isaMilanPi
-6
11:6 11:9
-8
Bláža61Bobeš
8
9:11 7:11
3
MacekSašetkaa
-3
11:8 12:14 11:8
2
ZednaBangBang
-2
11:3 11:2
-5
Bre2Pavca
3
5:11 11:6 4:11
4
Tom384Chemik
-4
11:4 11:3
-3
KrustyVoky
3
3:11 4:11
-6
RomzanHolly
6
7:11 11:7 9:11

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
14
Cannavaro5Tom384
-8
11:9 11:6
-2
ChemikPolot
2
4:11 4:11
-2
tajdaRadek_isa
2
5:11 11:5 11:8
2
Bláža61BangBang
-2
11:9 9:11 13:11
-7
MiŠKrusty
7
4:11 4:11
-5
MacekVoky
5
2:11 4:11
3
ZednaRomzan
-3
5:11 12:10 11:5
1
HonzaHolly
-1
11:6 11:4
3
BobešMilanPi
-3
12:14 12:10 11:7
1
Bre2volný los
-1
11:9 11:9
-4
SašetkaaPavca
4
7:11 9:11

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
PolotVoky
-4
11:9 11:8
5
PavcaMacek
-5
17:15 11:4
-2
tajdaTom384
2
5:11 11:9 11:7
-5
MiŠBangBang
6
7:11 4:11
-1
volný losChemik
1
9:11 9:11
-10
Bre2Sašetkaa
6
11:7 9:11 6:11
7
Bláža61MilanPi
-7
11:4 11:8
16
Cannavaro5Holly
-9
14:12 11:6
-1
ZednaBobeš
1
11:3 9:11 11:4
-3
HonzaRadek_isa
3
11:2 9:11 11:8
-1
KrustyRomzan
1
5:11 7:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

BangBang Jan Cingroš

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Cannavaro5 Marek Hrabal

Chemik Jiří Pryček

Holly František Holoubek

Honza Jan Dvořák

Krusty Tomáš Juříček

Macek Kuba Nosek

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Pavca Pavel Dobřenský

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

Sašetkaa Alexandra Fuxová

tajda Zbyněk Tajovský

Tom384 Tomáš Horázný

Voky Václav Vokálek

volný los volný los

Zedna Petr Zednik