Color scheme:

Table tennis - 10. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-10-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Mon 29. 10. 6:30 PM
State
Closed
Available
2 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.hruzic (Marek Hrůza)611907
9
29
2.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)611548
87
28
3.Honza (Jan Dvořák)522012
-18
27
4.Orel (Marek Orel)521747
2
26
5.Bobeš (Roman Polák)431478
21
25
6.Tom384 (Tomáš Horázný)431519
5
24
7.Obyš (Ivo Frehar)431583
0
23
8.Polot (Tomáš Poloni)431651
6
22
9.Gibbon (Radovan Beňo)431419
15
21
10.RS (Roman Streit)431517
-5
20
11.Cannavaro5 (Marek Hrabal)321576
12
19
12.Zedna (Petr Zednik)341698
-8
18
13.Radek_isa (Radek Iša)341509
-5
17
14.Bre2 (Jiří Břenek)341356
2
16
15.labirhm (Miroslav Hříbal)341281
3
15
16.Chemik (Jiří Pryček)251350
3
14
17.Dako (David Konečný)251333
-6
13
18.Pavca (Pavel Dobřenský)251425
-22
12
19.Krusty (Tomáš Juříček)151250
-5
11
20.Ledňáček říční (Pavel Vranka)061330
-85
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
11
Cannavaro5RS
-7
11:9 13:11
3
ObyšDako
-3
11:9 11:4
1
HonzaBobeš
-1
11:4 11:6
2
PolotBre2
-4
11:4 11:6
6
Tom384Pavca
-6
11:7 11:7
-1
labirhmZedna
1
8:11 6:11
1
hruzicKrusty
1
11:6 11:8
-7
Radek_isaChemik
7
11:6 9:11 8:11
8
GibbonLedňáček říční
-13
11:6 11:5
2
OrelLukas12
-4
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-9
Bre2Bobeš
5
9:11 8:11
3
RSlabirhm
-3
11:6 11:8
-4
GibbonObyš
4
0:11 5:11
4
Cannavaro5Tom384
-3
5:11 13:11 11:8
1
OrelChemik
-1
11:3 11:6
-4
Zednahruzic
4
6:11 9:11
1
HonzaPolot
-1
11:3 11:6
-4
KrustyPavca
4
5:11 5:11
4
Radek_isaDako
-4
11:7 11:8
-11
Ledňáček říčníLukas12
11
1:11 9:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-5
RSPolot
5
6:11 10:12
-1
ObyšHonza
1
3:11 6:11
-4
KrustyLukas12
6
6:11 3:11
10
Bre2labirhm
-6
11:4 11:7
4
DakoChemik
-4
11:7 9:11 11:9
8
Cannavaro5Pavca
-5
11:8 11:5
-4
Orelhruzic
4
8:11 2:11
2
ZednaGibbon
-2
11:8 11:5
7
BobešLedňáček říční
-11
11:6 13:11
-4
Tom384Radek_isa
4
7:11 11:7 5:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
ChemikBre2
-13
11:8 12:10
-3
HonzaCannavaro5
5
6:11 12:10 11:6
17
Lukas12Obyš
-10
11:8 11:6
1
hruzicRadek_isa
-1
11:8 11:8
7
RSTom384
-7
11:8 11:9
-5
Dakolabirhm
5
7:11 15:13 9:11
2
OrelBobeš
-2
11:8 11:3
6
ZednaPolot
-6
11:6 11:9
-18
Ledňáček říčníKrusty
11
6:11 6:11
-5
PavcaGibbon
5
4:11 11:8 5:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
hruzicHonza
-6
11:9 9:11 11:7
16
Lukas12Cannavaro5
-16
11:5 11:8
2
ObyšRadek_isa
-2
9:11 11:7 11:2
4
Tom384Bre2
-7
11:3 11:4
-17
Ledňáček říčnílabirhm
10
9:11 9:11
2
RSBobeš
-2
11:4 9:11 11:8
6
DakoKrusty
-6
11:7 11:8
3
OrelZedna
-3
11:8 9:11 11:6
3
PolotGibbon
-3
11:5 11:6
2
PavcaChemik
-2
7:11 11:9 11:9

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-10
hruzicLukas12
17
11:13 11:7 5:11
-15
Ledňáček říčníBre2
15
6:11 9:11
-6
PavcaRadek_isa
6
4:11 9:11
Cannavaro5Krusty
-6
RSObyš
6
4:11 3:11
-5
DakoBobeš
5
7:11 11:13
-6
OrelPolot
6
11:7 5:11 8:11
-2
ZednaHonza
2
5:11 5:11
1
Tom384Chemik
1
11:3 8:11 11:6
-5
labirhmGibbon
5
3:11 7:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
24
Lukas12Honza
-14
11:8 11:9
Ledňáček říčníCannavaro5
3
hruzicPolot
-3
11:5 11:6
-3
Krustylabirhm
3
8:11 11:9 8:11
1
RSDako
1
8:11 12:10 11:8
-4
ObyšOrel
4
8:11 8:11
-8
ZednaTom384
8
7:11 11:8 15:17
9
BobešRadek_isa
-9
12:10 11:9
10
Bre2Pavca
-6
2:11 11:8 11:9
-6
ChemikGibbon
6
7:11 7:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Cannavaro5 Marek Hrabal

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

hruzic Marek Hrůza

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Lukas12 Lukáš Mrkvica

Obyš Ivo Frehar

Orel Marek Orel

Pavca Pavel Dobřenský

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Tom384 Tomáš Horázný

Zedna Petr Zednik