Color scheme:

Pinec 2019

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV.

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/18/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj - začátečníci a mírně pokročílí

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is lowest.

Start
Wed 27. 11. 6:00 PM
Join until
Wed 27. 11. 6:00 PM
Rating
1343
Free places
5 (8 náhrad.)
Max. players
24 (8 náhrad.)
Úroveň
Lowest

Kč150.00

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/13/2019. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. MichalMonhart (Michal Monhart)
  2. liko (Libor Konečný)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Břeťa (Břetislav Vondál)
  2. Bobeš (Roman Polák)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/16/2019. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Bažin (Ondřej Svoboda)
  2. mahro (Martin Mahrík)
  3. DarebaX (Zbyněk Světnica)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/7/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/2/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Romzan (Roman Zetka)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/23/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Orel (Marek Orel)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/18/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/9/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. Zedna (Petr Zednik)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. LuboN (Lubomír Novotný)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Bobeš (Roman Polák)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Barbs (Barbora Štullerová)
  3. Břeťa (Břetislav Vondál)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/14/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. Orel (Marek Orel)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/5/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Orel (Marek Orel)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. MiB (Michal Bezděk)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/17/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. MiB (Michal Bezděk)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/8/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. dolik (Roman Dolanský)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Zedna (Petr Zednik)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/12/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Stanley (Stanislav Rejman)
  2. Danuš (Dana Křivánková)
  3. Romzan (Roman Zetka)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovPoints
1.Píďa (Zdeněk Plšek)193061 3230282934313135263538349
2.tajda (Zbyněk Tajovský)1805-58 2934302835303734313226346
3.Orel (Marek Orel)1723-26 3232262833263032253622322
4.Zedna (Petr Zednik)176492 2031252526323235322835321
5.Romzan (Roman Zetka)1624-12 2928262029263429252334303
6.Honza (Jan Dvořák)199417 --312731273635343740298
7.RS (Roman Streit)155533 2827242431223131232432297
8.Bláža61 (Milan Blaškovič)1471-2 2629282122163530222917275
9.Gibbon (Radovan Beňo)149083 2224222224212827252219256
10.Radek_isa (Radek Iša)158022 28-272424172326281929245
11.MilanPi (Milan Pišl)1348-49 2025171622222522211419223
12.Chemik (Jiří Pryček)135427 1925202116112217192220212
13.Jirka45 (Jiří Prokeš)133375 1520201720181621202316206
14.Krusty (Tomáš Juříček)129142 1619141417182622161820200
15.Bobeš (Roman Polák)158987 --272529--31282631197
15.dasha (Dagmar Šuláková)1440-22 -24-1517192225223023197
17.Voky (Václav Vokálek)1477-5 2321291518-20252419-194
18.Bre2 (Jiří Břenek)13661 181922122323181616--167
18.Polot (Tomáš Poloni)171053 303527262920-----167
20.koStka (Karel Teplý )14380 18331319171717-26--160
21.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1252-50 2119131412121315141214159
22.LuboN (Lubomír Novotný)1647185 --25---2531301730158
23.Holly (František Holoubek)158430 --252023-242530--147
24.Správce (Tomáš Kejla)16401 22232327---2823--146
25.Břeťa (Břetislav Vondál)1615200 ---292628-33-27-143
26.LukeB (Lukas Bartosek)149346 262021-27---22-25141
27.Bažin (Ondřej Svoboda)1596100 31192425----2318-140
28.Hubal (Lukáš Hubatka)1605178 -26-3130---14-36137
29.Tom384 (Tomáš Horázný)161188 --262630----2628136
30.Macek (Kuba Nosek)1301-6 182618-13-17--2112125
31.Daniell (Daniel Hanuš)1614193 -------29262437116
32.volný los (volný los)795-76 1010101010101010101010110
33.Dako (David Konečný)1345-9 1922131521-19----109
34.Strejda (Jaroslav Bystrý)1306-121 1916-22191318----107
35.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)1909111 3331------35--99
36.Obyš (Ivo Frehar)165569 ---2327---1434-98
37.Plichta (Rosťa Geržičák)144622 --191614-18-24--91
38.ZdenaK (Zdeňka Křížová)1474-21 -----25271918--89
39.labirhm (Miroslav Hříbal)1247-60 141318-131512----85
39.Martas (Martin Irein)1435-38 ------20182225-85
41.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)158512 ----2629--29--84
42.Danuš (Dana Křivánková)1646-14 31---2524-----80
43.DarebaX (Zbyněk Světnica)146057 --1920-----172278
43.liko (Libor Konečný)1528107 -----2429---2578
45.Ir (Ivan Reigl)1407-62 ------24221813-77
46.Jen (Jan Křiva)1404-26 17212018-------76
47.miKers13 (michal caletka)126956 171514-------2470
48.mahro (Martin Mahrík)16401 ----32----31-63
49.MiŠ (Milan Škrhák)1090-55 1211--14--14-11-62
50.Stanley (Stanislav Rejman)1630-1 ---21-22---18-61
51.harryhavana (Václav Rybák)169234 -30-30-------60
52.Patrik (Patrik Božík)1762-24 27------32---59
53.david68 (David Hořínek)14124 -212116-------58
54.MK (Michaela Kupčíková)1524109 3027---------57
55.Lidu (Ludmila Zavřelová)1056-359 ------111211101155
55.Winini (Ivo Bernard)1284-5 ------13161214-55
57.MiB (Michal Bezděk)164457 ----25-29----54
58.PetraS (Petra Skrutková)1373-27 211414--------49
59.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1348-55 --------13171848
60.Vlk (Vladimír Michael Kunc)1257-146 -------1211121247
61.Mikač (Michal Kačur)1373-48 ----1816--11--45
61.Pavca (Pavel Dobřenský)142611 2718---------45
61.Pavlis (Pavel Rohánek)1389-12 1316--16------45
64.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1239-49 -1713-------1343
64.stao (Stanislava Nebřenská)14631 ------2320---43
66.Hana (Hana Kellnerová)1374-47 ---1315-----1341
67.dolik (Roman Dolanský)176969 ------40----40
67.PeLum (Josef Dřímal )144845 --------17-2340
69.gulik (Roman Striteský)171919 ------38----38
69.Jahu (Ondřej Vala)1416-4 -2216--------38
71.Orlice (Alena Orlová)124042 ------1423---37
72.Barbs (Barbora Štullerová)149574 -------34---34
72.hruzic (Marek Hrůza)19064 -------34---34
74.Lukes (Lukáš Němčanský)1338-77 ---------112233
75.Áda (Adam Zabloudil)1331-72 ------1219---31
75.Jaja (Jana Petrová)1345-70 ------11--20-31
75.knihovník (Jan Sak)1030-102 ---1011-----1031
78.Bafiky (Lenka Šoukalová)1280-11 --11------16-27
78.OndraX (Ondřej Nykl)1497115 ----------2727
80.MichalMonhart (Michal Monhart)154482 ----------2626
81.JanaKomarkova (Jana Komárková)147412 ----------2222
82.Yuri (Jiří Bukovjan)1377-2 ----------2121
83.jakub_v (Jakub Váňa)14192 ----------2020
84.karelvolny (Karel Volný)1407-14 ----------1818
85.Fčelař (Pavel Havránek)1391-24 -17---------17
86.Bohun (Bohuslav Petrik)1343-39 ----------1414
86.Peťko (Petr Bukovjan)1361-18 ----------1414
88.Evula (Eva Collins)1341-80 -------13---13
88.miur (Michael Urbánek)1346-116 13----------13
88.Stanleyer (Standa Pour)1279-11 -------13---13
91.Angelika (Angelika Viktorinová)1241-29 -12---------12
91.jlmon (Jakub Lajmon)1327-76 -----12-----12
93.Daniela (Daniela Rigerová)1325-96 -------11---11
93.danous01 (Dan Kvarda)1250-48 -------11---11
93.Hali (Milan Halenár)1255-46 11----------11
93.kika (Kristina Hostakova)1230-70 -----11-----11
93.KK (Karel Kunc)1290-89 ----------1111
93.Marty (Martin Pryma)1356-65 ----------1111
93.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1355-48 --11--------11
100.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1248-27 10----------10