Barevné schéma:

Badminton - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - dvouhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Hraje se švýcarským systémem na 5-6 kol, muži i ženy společně - vyhodnocení ale bude zvlášť :) Startovné: "early bird" - 250 Kč (při registraci do 24.5. a platbě na účet), standardní - 300 Kč (registrace po 24.5. a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Zahajení
28. 5. 2017 10:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
8
Max. počet hráčů
24

Místo

Sportcentrum Kuklenská
Kuklenská 46
Brno
61500

Více informací o sportovním areálu: Sportcentrum Kuklenská

Výsledné pořadí

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
aplikatormarkéta15:8 12:15
IzmiPavel1715:14 15:5
brakoKrusty15:8 15:8
LuiceKačkač15:11 15:2
pkroupovaPlichta7:15 9:15
RaKKsokolik15:4 15:10
TonyGStanda6015:4 15:7
Misofedvolný los15:10 15:10

2. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Misofedbrako14:15 8:15
LuiceIzmi15:9 10:15
Pavel17sokolik15:9 15:9
Standa60Kačkač11:15 15:14
markétavolný los15:10 15:10
Krustypkroupova15:5 8:15
TonyGRaKK12:15 15:10
aplikatorPlichta7:15 8:15

3. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Luicemarkéta15:6 15:6
MisofedPavel177:15 10:15
KrustyStanda6015:11 15:10
aplikatorIzmi4:15 9:15
brakoRaKK5:15 10:15
sokolikvolný los15:10 15:10
TonyGPlichta15:8 15:9
Kačkačpkroupova15:11 15:9

4. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
sokolikMisofed10:15 10:15
LuiceRaKK12:15 14:15
aplikatorpkroupova15:14 15:6
markétaKrusty11:15 7:15
Pavel17Plichta11:15 13:15
IzmiTonyG8:15 9:15
Standa60volný los15:10 15:10
brakoKačkač15:8 15:14

5. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
volný lospkroupova10:15 10:15
sokolikStanda6015:12 15:8
aplikatorKačkač14:15 15:12
TonyGbrako15:9 15:3
RaKKPlichta15:7 15:4
markétaMisofed9:15 5:15
IzmiKrusty12:15 15:6
Pavel17Luice10:15 12:15

6. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
aplikatorvolný los15:10 15:10
sokolikpkroupova15:8 15:5
MisofedKrusty15:6 15:14
IzmiRaKK9:15 14:15
markétaStanda6015:8 15:11
Pavel17Kačkač15:5 15:13
brakoPlichta15:10 12:15
TonyGLuice15:6 15:14

Turnaje se zúčastnili

aplikator Martin Pospíšil

brako Branislav Náter

Izmi Lukáš Veselý

sokolik Jan Orel

Kačkač Kateřina Polášková

Krusty Tomáš Juříček

Luice Lucie Jakrlova

markéta Markéta Fábryová

Misofed Michal Fedorko

Pavel17 Pavel Havlát

pkroupova Petra Kroupová

Plichta Rosťa Geržičák

RaKK Radim Jaroušek

Standa60 Stanislav Havlát

TonyG Antonín Golec

volný los volný los